www.sudzibas.lv zobārstniecība Nekvalitatīvs darbs

zobārstniecība - Nekvalitatīvs darbs

Kad pie zobārstes Ildzes Šernas atver muti, viņa lieto tādus terminus, kā "fuj", "riebīgi", "pretīgi". Tieši ar šādiem pašiem vārdiem var raksturot viņu un viņas darba kvalitāti.

B

E ELLIO 17.02.2015

Par darba kvalitāti atbild Veselības inspekcija, nevis klients.

R Romija 17.02.2015

Ja jau ārsts lieto šādas frāzes..., tad kas tad tai mutē notiek????
Varu iedomāties...

E ELLIO 18.02.2015

Mutē noteikti pilns ar puvušām saknēm, zeļ un plaukst aplikums, zobakmens un zobu spraugās var atrast nedēļu vecas vakariņas.:DDD

U upiss 20.02.2015

Nu un?! Zobārstam nevajag izteikt savu nepatiku, jādara savs darbs, lai kādi arī būtu zobi ...

E ELLIO 22.02.2015

Ne jau zobārstam jūsu zobi vajadzīgi, bet jums pašiem. Un ja nolaižat tik tālu, ka mutē ir cūku kūts, zobārsts pie tā nav vainojams.

L lauura 26.02.2015

nekur nav teiks, ka pie zobarsta var iet un saņemt no viņa profesionalu apkalposanu var tikai cilvēki ar skaistiem un koptiem zobiem. ja cilveks ir saņemies savest kārtība savus zobus un vēl par to maksā, tad vinam ir tadas tiesibas. un nevar zinat kadi ir tas zobārstes kvalitātes standarti, varbut vinai viss ir pretigs, kas ir zem vinas zobu kvalitātes...

E ELLIO 27.02.2015

Ar attieksmi, es vēlos savest savus zobus kārtībā un vēl par to maksāju, nav pareizā attieksme. Zobi ir ekskluzīva procedūra un tā jau kopš 1995 gada ir par maksu.

L Lienīte2015 30.06.2015

Normāls, profesionāls un sevis cienīgs cilvēks tādus vārdus savā praksē nelieto lai kas arī tajā mutē nenotiek.
Ja Zobuarstei tas bij pretiigi, vinja varēja pieklajīgi atteikt.
Ellio komenti ir nevietâ izñemot pēdējo- ja cilvēks ir fiziski vai financiali nobriedis ko darit tad to nevajadzētu noniecinat vai kauninat
bet gan paslavēt un iedrošināt!

M Maarels21 06.08.2015

Pff, kāda seit vispār var būt diskusija?!?!? Zobārste ir pilnīgi un absolīti neprofesionāla!!!