Ziepniekkalns / Rīgas Veselības Centrs - Iekaisums pēc apmeklējuma

Labdien!
Vakar biju aizgājusi pie ginekoloģes Tatjanas Simanovskas. Sāksim ar to, ka kabinetā lieki atradās vēl kāda sieviete, ļoti lecīgā tonī ar mani runāja. Kad notika pārbaude, sieviete, neizmantojot lubrikantu, iebāza kaut kādu plastmasu un paknibināja. Pēc pārbaudes abas ārstes sačukstējās un smējās. Atteicās izrakstīt pretapaugļošanās zāles, jo redz tas bojājot veselību. Pēc pārbaudes, dažas stundas vēlāk, radās infekcija, kas, pēc sajūtām, likās, kā apsaldēts urīnpūslis. Nestaigāju pusplika, tādēļ zinu, ka tas bija ārstes dēļ. Pretīga attieksme, un uz darbu aiziet iespējams ar nav. Jāver vaļā slimības lapa. Nezinu, iet prasīt kompensāciju, vai vismaz savu naudu atpakaļ.

11.02.2020

E

E ElizabeteEinšteina 11.02.2020

Riebīga ārste ,riebīga! Maita viņa ir un māsiņa arī! Cerams ka atlaidīs! Daudzas sievietes sūdzas par viņu,ari man nav bijusi laba pieredze pie viņas!