www.sudzibas.lv Ziepniekkalns / Rīgas veselības centrs Biedējošs ārsta vecums profesijā

Ziepniekkalns / Rīgas Veselības Centrs - Biedējošs ārsta vecums profesijā

Apmeklējos zobārstniecības kabinetu Ziepniekkalna poliklīnikā pie ārsta Dzidras Trūpas, radās iespaids, ka Latvijā strādājošie pensionāri nelaiž strādāt jaunos speciālistus, kas ir daudz kompetentāki pabeidzot un veicot praksi jaunībā, nekā strādājošs 80 gadīgs pensionārs.
Atvedot bērnu, ārste Dz.Trūpa no ambulatorās pacienta kartiņas nepareizi nolasīja bērna vārdu un uzvārdu, apskates laikā, īpaši uzsverot šajā laikā izsludināto pandēmijas risku, nelieto noteiktos aizsarglīdzekļus.
Apmeklējot ārstniecības iestādi, nejutām, ka varam saņemt atbilstoši veselības normu prasībām kvalitatīvu ārstēšanu, un iespēju būt pasargātam no inficēšanās riska.
Ļoti bēdējošs apstāklis bija tad, kad ārste no sava darba plaukta izņēma vecu, noskrandušu, dzeltenīgi pleķainu žokļa mulāžu. Ar šo žokļa mulāžu tika bērnam rādīts kā pareizi jātīra zobi. Bērns pēc šādas apskates vēl ilgi atcerējās, kādi izskatījās "šie" zobi.
Vai tiešām medicīnas iestādes nevar nodrošināt kvalitatīvu žokļa mulāžu?...

Iesaku ģimenēm ar bērniem, iet pie jaunākiem speciālistiem. īpaši, ja ir pirmreizējā apskate mazam bērnam.

09.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Komentāri (4)

Rīgas veselības centrs Pārstāvja atbilde 22.05.2020

Rīgas veselības centram ir svarīgs ikkatra pacienta viedoklis – paldies par to!
Dr.Trūpa ir klientu ļoti iecienīta un mīlēta, īpaši mazo pacientu vidū. Diemžēl Latvijā ne visi zobārsti vēlas strādāt ar bērniem, jo tas ir daudz sarežģītāk, nekā apkalpot pieaugušos. Mēs tikai priecātos, ja kolektīvam pievienotos jauni kolēģi, tieši šobrīd ir aktuālas vairākas vakances zobārstniecībā: http://rigasveseliba.lv/lv/vakances/ Taču, mūsuprāt, nevis ārsta vecums, bet profesionalitāte nosaka pakalpojumu kvaltitāti.
Piekrītam, no regulāras demonstrēšanas žokļu mulāža tiešām ir savu laiku nokalpojusi, un turpmāk bērni mācīsies zobu higiēnu ar citu, jaunāku mulāžu.
Savukārt, visi speciālisti Rīgas veselības centrā lieto nepieciešamos aizsarglīdzekļus, balstoties Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra (ECDC), kā arī Pasaules Veselības organizācijas (PVO) ieteikumos.
Vēlreiz paldies par viedokli, tas ļauj mums uzlabot pakalpojumu kvalitāti.

D Diāna 12.07.2020

Jaunie specialisti uz Rigas Veselibas centru naks, tad kad bus adekvata alga. Par ko RVC valde sanem neadekvati lielu atalgojumu?

D Diana 08.11.2021

Vēlos pateikt paldies dr.Trūpai - pie viņas meitu atvedu tieši pēc nepatīkamas pieredzes no nepieredzējušas, jaunas zobārstes citā klīnikā, kura bērnam pirmajā apmeklējuma reizē salaboja zobu tik nemākulīgi, sāpīgi un bez anestēzijas, ka bērns (4g) atteicās iet pie zobārsta un es jau bažījos, vai nebūs trauma uz mūžu, to vajadzēja nekavējoties novērst ar pozitīvu pieredzi. Taču man izdevās samierināt, ka visi ārsti nav tādi un mēģinājām vēlreiz. Ar lielu cerību gājām pie dr. Trūpas un vilties nenācās - pēc tādas kolosālas zobārstes apmeklējuma (lai viņai vēl garš mūžs un profesionālā darbība) bērna bažas ir noņemtas un uzticība zobārstiem atjaunota. Tagad regulāri mani bērni iet pie šīs dakterītes.

G Gulbenietis 08.11.2021

Daktere ir vienkārša, bez uzpumpētām lūpām un ne pēc solārija, bet savu darbu pilda godam. Atkal komentāri no kāda konkurējoša uzņēmuma cilvēka. Ejiet tak uz privātu klīniku, kur maza plomba bez anestēzijas maksā simtos eur. Nē, gribam, lai taisa pa brīvu bērnam, par kapeikām pieaugušajam un vēl visam jābūt pēc augstākās klases. Trūpas plombas, man personīgi, 8 gadus turās un nedrūp. Ejot pie jaunām cacām, žoklis pēc tam sāp diennakti, plomba ir pavirši ielikta, viss bojājums nav izurbts. Par kanālu tīrīšanām es pat nerunāšu. Zobārste masku lietoja vienmēr pirms kovida, diez vai kas ir mainījies pa šo laiku.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes