www.sudzibas.lv Ziedot.lv ''labdarība''

Ziedot.lv - ''labdarība''

''ziedot.lv'' vadītāja Rūta Dimanta pirms ziemassvētkiem izvērsīs plašu ziedošanas kampaņu un mēs sēdēsim pie televizoriem raudāsim aiz līdzjūtības, ziedosim naudiņu trūcīgajiem (pensionāri varbūt savu pēdējo latiņu) tad PADOMĀJIET VAI VAJAG TO DARĪT, jo Dimanta sev un savai komandai par ''ziedot .lv'' līdzekļiem iegādājās atpūtas braucienu 6000, -LVL ... un Spīdolas balvu nesen kā saņēma...!!!

I

Komentāri (31)

D Dīdī 24.11.2010

Šis tiešām ir izmisums. Nevienam taču kabatā nelien, un ja tu esi sīkstulis tad atradīsi daudz attaisnojumu, bet neviena no tiem neatzīsi savu skopumu:( Ziedoju katrā reizē un tā arī turpināšu.

J Juris 24.11.2010

Ja tā ir patiesība, tad es ceru, ka atpūtas brauciens tiek realizēt LR teritorijā!!! Lai naudiņa paliek pašu valstī!!!
Bt citādi stils jau nu nav labs.

E Eseseseseseseses 24.11.2010

Tu to nopietni? Vai atpuutas brauciens tiek organizeets par 'firmas liidzekljiem'? Ja tas tiesaam ir taa, tad man seit buutu kas sakaams, jo labdariibai, t.sk. arii 'Ziedot.lv' ziedoju regulaari...

Z Zane 24.11.2010

To vajadzētu noziņot Tautas balsij vai pat labāk Bez tabu, lai pajautā pašai.

H hi-hi 24.11.2010

Tautas balsij nav vērts prasīt, jo kādreiz uzdevu jautājumu, kā tiek izvēlēti bērni palīdzības saņemšanai, , Labestības dienā', bet atbildi tā arī nesaņēmu.Arī es sen jau gribēju uzzināt, no kā Dimanta iztiek.Neticu publisko labdaru nesavtībai.

E [email protected] 24.11.2010

diskusijas veidotaj tev smadzenes ir?
Visam naudam var sekot lidzi ziedot.lv majas lapa kur redzama visa saziedota nauda un kur ta tiek iztereta.

S Sandra Bokisha 23.09.2018

Ziedot lv vāca līdzekļiem nodegušai mājai, bet ne kapeiku nearvēlēja

N nero 25.11.2010

Vai tiešām tici, ka redzama visa saziedotā nauda?

B bta 26.11.2010

Jā šoreiz piekritīšu, pirmkārt cik nerāda pa tautas balsi ka cilvēkiem netiek palīdzēts, manuprāt vakar radīja vai aizvakar izmisušu sievieti ar bērniem kurai nav ko ēst un viņai visu laiku atsaka tikai iejaucoties televīzijai kaut kas saka viirzīties uz priekšu, ta jau vareja sākuma notikt, un neticu ka paši pārtiek no milestibas un gaisa, nezinu, vairs neuzticos.Kas taja pakā ir nekā, sausais piena pulveris??? Toreiz ari rādija māmiņu kurai ielika tikai 2. pakas ja nemaldos piena pulveri, ņem iztiec menesi??? Kur paliek tā nauda??? Cik latvijā ir cilveku kas met naudiņu un zvana, un nepietiek visiem, nu man neticas citi cenšas paši kautka tikt galā, pa vasaru saaudzējuši darzeņus un pat tad palīdz citiem no sava dārza, nu nēesam tie letiņi mēs tik daudz lai nepalīdzētu visiem.Un par bērniņiem, ja pec kādiem principiem izvelas bērniņus kuriem vajag palīdzet??? Es arī ziedoju, bet daudz ko nesaprotu...:(

I ince 26.11.2010

ziedot.lv personālam alga un biroja izdevumi NETIEK apmaksāti no saziedotās naudas!!!Algu šiem cilvēkiem sponsorē tie uzņēmumi, kas www. ziedot.lv mājaslapā ir ierakstīti sadaļā " partneri", tāpēc nevajag rakstīt muļķības

I Ince 26.11.2010

un pie tam vēl Ruta ir iegādājusies tikai mašīnu par ziedot.lv naudu.

I ince 26.11.2010

palūgšu tomēr autorei/am komentējot izmantot savu niku, nevis piesavināties svešu - un izskatās ka pret Dimantes kundzi raksta autoram ir kaut kāda personiska nepatika.
Īstā Ince

S Sandra Bokisha 23.09.2018

Nav personiskupretenziju, bet palīdzību bäž savā kabatā

K KomentetIespejaLiegta 26.11.2010

Autore pareizi raksta.Tiem kam nav pazinu, vari lugt palidzibu cik gribi atsaka.

S Sandra Bokisha 23.09.2018

Taisnība

ч человек 26.11.2010

Своеобразие причудливых американских оценок законодательной практики иностранных государств в столь деликатной области как свобода совести, давно известно. Собственно американская модель правового регулирования этой проблематики весьма экзотична, ибо основана на провозглашении полного формального равенства всех религиозных общин и их практическом устранении из общественной сферы. Нигде в мире, кроме как в США, такая правовая модель не используется. Законодательства подавляющего большинства европейских и азиатских стран, цивилизационный строй которых вырос на основании традиционных вероисповеданий, отдают явное юридическое предпочтение одной или, в крайнем случае, нескольким таким традиционным вероисповеданиям. Нельзя в этой связи не отметить, что попытка американских законодателей судить о специфике правового регулирования вопросов свободы совести за пределами американской территории выглядит по меньшей мере странной.

T toчеловек 26.11.2010

Galīgi appīpējies esi?Tagad izlasi velreiz ko sadrukaji, un izmanigi apskaties par ko īsti ir tēma.Panem vārdnīcu ja nu esi tads luzeris un latviešu valodu neproti.

ч человек 26.11.2010

Ничем иным, как разжиганием межрелигиозной розни все эти действия назвать нельзя.

A Aelita 01.12.2010

Autore pareizi raksta.Tiem kam nav pazinu, vari lugt palidzibu cik gribi atsaka.
Pilnīgi piekrītu ... man atteica

X xxxxy 01.12.2010

Mēs esam maznodrošinātie, trīs bērniņi, mums iedeva ikmēneša paku ar putrām, sauso pienu.Pēc kāda laika atvērām pakas tur bija pilns ar pārtikas kodēm, putrās bija sadētas oliņas, mēs visu izmetām miskastē.Vairāk neejam pakaļ tām pakām, tā ir ņirgāšanās!Un par tām pārējām labdarībām varētu būt taisnība, mans vīrs bija pieteicies brīvprātīgi palīdzēt"Paēdušai Latvijai"tur sākumā izdala radiem, draugiem, tad piedāvā pārējiem.Viņš to redzot vairāk negāja, viņam vēl lika "tautas balsī"dot interviju par to vienu paku piedāvāja, kad viņš atteica visa labdaru attieksme paminijās.Es domāju, labāk ja kādam ir sirdī ziedot, lai ziedo personīgi vismaz tiešām būs 100%pārliecība, bet tā ir kā ir, uz citu bēdām sev pārticību daži labi veido:-(

S Sandra Bokisha 23.09.2018

Taisnība. Man dzērāja kaimiņš atnesa šitās pakas izmainīt pret euriku. Pēc tam netiku vaļā no pārtikas kasēm veselu gadu.

A anna 04.12.2010

Jūs esat kāds redzējis, kādā mājā dzīvo Dimanta?
Vai ziniet kas ir tie cilvēki, kas strādā ziedot.lv un kādu izglītību Dimanta ir ieguvusi? Viņi visi ir biznesmeņi.
Iesaku painteresēties. Varu pateikt to ka ziedot.lv, swedbank un LNT ir visi uz vienu roku un tas ir liels bizness. Piedodiet, bet tā ir patiesība. Vēlējos vienīgi pateikt, lai padomājiet pirms ziedojiet. Ir tik daudz citu veidu kā palīdzēt citiem, kaut vai pārskaitīt naudiņu uz kontu, bet nevis caur kkādu uzņēmumu.

p.s. ja jūs ziedot.lv noziedojiet, tad tam kam esat ziedojuši aiziet 10% no jusu naudiņas

D Dīdī 05.12.2010

Nu ja jūs neticat tam ka ziedot.lv palīdz tad jau droši varat rīkoties paši, piemēram-aizejiet uz savas pilsētas vai pagasta sociālo māju un palūdziet lai jums iedod kādas ģimenes datus kam vajag palīdzību(Ja jums ir mantas un drēbes ko ziedot labāk uzreiz jautājiet pēc ģimenes nu piemēram ar bēniem) Tad sazinieties ar šo ģimeni un norunājat dienu un laiku kad atbrauksiet ciemos.
Mēs to darījām ar kolēģiem katru gadu kamēr nepajuka uzņēmums kurā strādājām:(
Un tiešu uz ziemassvētkiem katru gadu tas bija daudzbēnu ģimenes, mēs sametāmies cik nu katrs varējām nopirkām mazajiem paciņas un pārējos līdzekļus likām aploksnē. Jums vajadzētu redzēt to cilvēku sejas un pateicību, ta ir īsta ziedošana jo pretī saņemat emocijas.
Protams bija arī jautajumi kāpēc mēs ta darām un no kurienes esam tad tik teicām Esam Rūķi;)

I iss 06.12.2010

protams, varam cerēt, ka šos darboņus piemeklēs taisnīgā tiesa, jo TUR AUGŠĀ viss tiek ierakstīts...
Bet mums arī nevajadzētu būt kā cērpjamam aitu baram no masu mediju un veiklu šiverētāju puses!
Ziedosim pa tiešo - kaimiņiem, bērniem invalīdiem u.t.t.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes