www.sudzibas.lv Ziedot.lv Krāpšana - dubultā noskaita ziedojumu

Ziedot.lv - Krāpšana - dubultā noskaita ziedojumu

Labvakar, topošie un esošie ziedot.lv regulāro ziedojumu veicēji! Vēlējos padalīties ar to, ka ilgstoši veicu regulāro ziedojumu ziedot.lv, bet nesen viņiem tur kaut kas notika ar sistēmu un man automātiski sāka skaitīt dubultā veikto ziedojumu, biju vērsusies pie ziedot.lv, kur itkā visu novērsa un pāris mēnešus regulārais ziedojums tika veikts, kā parasti, bet šodien, atkal noskaitīja dubultā. Kā arī solīja manis lūgto pārmaksu pārskaitīt man atpakal (2021. Gada decembrī) , bet līdz šim brīdim pārmaksu neesmu saņēmusi, par ko biju arī rakstīJusi 2022. Februāri, bet uz šo manu ziņu, pat neviens neatbildēja: d lūk, tā, mājaslapā skan jau Skaisti viņu solītais, bet realitāte izrādās, katru eiro piesavinās: d

https://www.ziedot.lv/par-ziedot-lv/ziedotaja-tiesibas
ikvienam ziedotājam ir tiesības:

būt informētam par ziedojuma saņēmējas organizācijas misiju, mērķiem un nolūkiem, kam plānots izmantot ziedojumu, kā arī par organizācijas iespējām izlietot šos līdzekļus efektīvi.
Būt pārliecinātam, ka līdzekļi tiks izmantoti tieši tiem mērķiem, kam tie ziedoti.
Būt informētam par to, kādi cilvēki strādā organizācijā, un sagaidīt no šiem cilvēkiem godprātību, pārraugot ziedojuma izmantošanu.
Iepazīties ar organizācijas finanšu un darbības pārskatiem.
Saņemt atbilstošu publiski paustu atzinību.
Būt pārliecinātam, ka pret ziedojumu izturēsies ar cieņu un ievēros konfidencialitāti tik lielā mērā, cik to atļauj likumdošana.
Sagaidīt, ka visas attiecības ar personām, kuras pārstāv ziedojuma saņēmēju organizāciju, būs pilnīgi profesionālas un godīgas.
Pārliecināties organizācijas grāmatvedībā par sava ziedojuma izlietojumu.
Saņemt atpakaļ savu ziedojumu, ja tas fondam vairs nav nepieciešams.
Uzdot jautājumus un nekavējoties saņemt patiesas un atklātas atbildes.

A

Komentāri (1)

I I 16.05.2022

Man vienmēr likušies tie ziedot.lv un visādi tamlīdzīgi ļoti aizdomīgi. Neticu, ka viņi strādā par brīvu kā paši par to bļaustas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes