www.sudzibas.lv Zepter izplatītāji

Zepter - izplatītāji

Noslēdzu līgumu ar aģenti par Zepter kafiijas automāta iegādi. Lai to dabūtu ir jāsamaksā pilna summa. Kad līgums noslēgts, aģente paziņoja, ka sakarā ar lelo pieprasījumu prece pagaidām nav pieejama, jāpagaida kāds mēnesis, divi. Respektīvi iesaldēja manu naudu. Nejauši gāju pa Valdemāra ielu, un iegāju veikalā. Tur mans kafijas automāts stāvēja brīvā pārdošanā par akcijas 1/2 cenu. Tikai tad sapratu biznesa būtību - viņa par manu naudu iepērk 2 kafijas automātus, kad par tādu akciju pēc mēneša visi sen aizmirsuši, laipni pārdod man un vēl otram tādam naivajam klientam kā es. Vinnests - kabatā pārsimts eiro, un vēl oficiālie aģenta procenti.. .
Paldies, Baiba, vairs negribu Tavu Zepter kafiju.

E Eva Eva 29.10.2017

Baiba Ertnere ir visos iespējamos MLM tīklos. Veikla darbone, kas apkāš lētticīgus ļautiņus. Tirgo kafiju, zepteru, kosmetiku, pensiju, putekļsūcēju, lupatiņas un ceļojumus. Tā būs sapelnījuis, ka pašai pensiju nevajadzēs, braukšot dzīvot uz Austriju, tur miljonārs vīrs tai Baiba Ertnere. Pati man stāstīja.