www.sudzibas.lv Zepter izplatītāji

Zepter - izplatītāji

Noslēdzu līgumu ar aģenti par Zepter kafiijas automāta iegādi. Lai to dabūtu ir jāsamaksā pilna summa. Kad līgums noslēgts, aģente paziņoja, ka sakarā ar lelo pieprasījumu prece pagaidām nav pieejama, jāpagaida kāds mēnesis, divi. Respektīvi iesaldēja manu naudu. Nejauši gāju pa Valdemāra ielu, un iegāju veikalā. Tur mans kafijas automāts stāvēja brīvā pārdošanā par akcijas 1/2 cenu. Tikai tad sapratu biznesa būtību - viņa par manu naudu iepērk 2 kafijas automātus, kad par tādu akciju pēc mēneša visi sen aizmirsuši, laipni pārdod man un vēl otram tādam naivajam klientam kā es. Vinnests - kabatā pārsimts eiro, un vēl oficiālie aģenta procenti.. .
Paldies, Baiba, vairs negribu Tavu Zepter kafiju.

S sfsdfsd 02.10.2009

ko ākstās, kādi vēl aģenti - aizbrauc uz valdemāra ielu rīgā un tur ir veikals un tieši no turienes nopērc, turklāt nav prātīgi pirkt tādu kafijas aparātu, kurš darbojas no kafijas kapsulām, turklāt kuras tu varēsi iegādāties tikai no sava aģenta, neāksties, tas ne kas ka labākās lietas, bet ja var aiziet uz veikalu - ej uz veikalu

U Una 03.10.2009

Man šitā aģente pārdeva Zepter kosmētiku. Samaksāju lielu naudu, un tikai mājās paskatījos, ka termiņši beigušies. Pēc tam noskaidroju caur citu izplatītāju, ka darbiniekiem bijusi pēdējā brīža izpārdošna par ļoti zemām cenām, gribi ņem, gribi nē. Aģente iepirka par kapeikām un iesmērēja man - man nenāca prātā skatīt termiņus.
Tam pašam kafijas automātam visu gadu bija jākrāj par kapsulām punkti, akcija līdz 01oktobrim., tad būšot dāvanas un vēl viskas. Tagad aģente saka, ka neko nezin, nekas nav vēl skaidrs, un vairs neceļ telefonu.

P pufa 03.10.2009

Viskas tak vari nopirkt tāpat, nav jau dārgs, negaidi, kad kaķis nosprāgs badā.

I Inga 04.10.2009

Kāda Zepter izplatītāja Baiba ? Man arī ir paziņa Baiba, strādā šajā kompānijā, ļoti negodīga sieviete. Tieši tāpat pelna savas kapeikas, un vēl nekaunas apņirgt lētticīgos klientus, kas iegulda viņas sīkumainajā biznesā naudu. Slēdz līgumu, iekasē visu summu, bet preci piegādā pēc ilga laika ar atrunām, ka tikko noliktavā izbeidzās, utt. Tikmēr klienta naudu laiž apgrozībā, uzpērkot akciju vai nocenotās preces.

Mamma 04.10.2009

Nu ir tak Antini, vai tad nevar pats internet veikala nopirkt?

I Inga 04.10.2009

Zepter tagad var nopirkt arī I-netā ? Un no kā tad tagad dzīvo tā piramīda ?

Mamma 04.10.2009

No tadiem idiotiem ka Larisa.

L Liene 06.10.2009

Es arī esmu starp tiem idiotiem, kā Larisa. Veselu gadu, pati iepērkoties veikalā, krāju punktus par kafiju, sakrāju 30 punktus! Nesaprotu gan kā var sakrāt 300 punktu, kādos apjomos tad jālok tā kafja ! (Viena paka, viens punkts)
Tagad gribēju saņemt solītos bonusus, bet nekā - man saka, lai MANS MENEDŽERIS uzrakstot kaut kādu pieteikumu. Bet man NAV menedžera !!! Tas nozīmē - nav arī bonusu. Lūk kā !

Mamma 06.10.2009

Cik beediigi, man zel Lieni.

I Ilze 07.10.2009

Pati esmu tur strādājusi, arī šobrīd formāli skaitos. Aizgāju tāpēc, ka šobrīd, kad ir krīze un bezdarbs, nāk strādāt visādi cilvēki, arī tie, kam šis ir it kā pēdējais salmiņš, un viņiem šķiet, ka te neko nedarot varēs labi nopelnīt. Problēma ir tā, ka šos cilvēkus interesē tikai nauda un iespēja kā sagrābt katru kapeiku, apmuļķot klientu un patiesībā ir pilnīgi vienalga to tirgot - slotas, gaļu vai Bioptron lampu. Es savā laikā izgāju veselu apmācību kursu, gan pārdošanā gan par produkciju, ieguvu daž'dus srtifikātus, un konsultēju klientu arī pēc produkcijas iegādes, nevis necēlu telefonu.
Tāpēc arī te ir pilns ar tādām Baibām, dēl kurām zūd Zepter gadiem būvētās vērtības.

I Ilze 09.10.2009

Es arī vienu tādu pazīstu, tā ir Baiba Ertnere !!!

G Gunta S. 16.10.2009

Baiba Ertnere ? Vai tā ir tā pati Baibiņa, kas ņēmās ar pensiju fondiem un čakarēja smadzenes ? Tik vēl nemaz neesmu nodzīvojusi, lai būtu kaut puse no pensijas vecuma, bet man viņa lika apdrošināties !!!

J juris 27.10.2009

Idotu bars !!! Kur aitas, tur cirpēji !!! Kā lai atrodu to Baibu, ņemu viņu darbā nekavējoties !!! Man tieši tagad vajadzīgs tāds smadzeņu čakarētājs, lai izpumpētu naudiņu no lētticigiem idiņiem !!! Iedodiet man viņas telefonu !!!
Baiba Ertnere, atsaucies !!!
Pienācis laiks slaukt lielo piķi !!!

I ieva 14.11.2009

Valmierā aģentes ir ļoti normālas. Kontingents nemainīgs. Man viena un tā pati bija kādus 10 gadus atpakaļ un tagad. Trīc un dreb par katru klientu, tāpēc ir ļoti uzmanīgas. Piezvana, kad ir akcijas, piedāvā variantus un iesaka. Man patīk un pa šo līniju iebildumu nav. Nav bijis arī kaut kas nekvalitatīvs vai nokavēts. Nu cenas gan lielas, bet tās jau vienoti lielas visur.

I Ilze 18.11.2009

Baiba Ertnere ir no Rīgas, telefona numurs - 29480608. Arī mani apkrāpa - paņēma naudu un pazuda. Firmā neviens neko nezin, jo man nav līguma. Bet līgumu viņa man nedeva, teca, ka tā būs lētāk.

R rita 28.11.2009

Noderīgs info, paldies! Šitā maita tagad izplata kosmētiku un higiēnas preces - atkal viss jāpasūta iepriekš, protams, par izdevīgām cenām tikai jums, un uz ... priekšapmaksu... :-)...Uzmanaties!

H Hugo Djego 28.11.2009

Viņai tajai Baibai vajag pateikt, kur var nopirkt lētāk, iedot naudu, lai atved un nebūs tik ilgi jagaida, līdz viņa pati samekles, kur lētāk;)
Biedri, patiesībā visi veikali un tirdzniecības uzņemumi tā dara! Ziniet, kā man iet? Man atliek nopirkt jebko jebkura vietā, paiet neilgs laiks un es to pašu preci vienmēr atrodu citur lētāk! Tas nozmē, ka biznesu taisa visi, kas prot-viens no otra kaut ko perk, pelna visi, bet maksā pēdējais pircējs!

H Hugo Djego 28.11.2009

URĀĀĀ!!!
/aizmirsu pierakstīt;)/

K karīna 20.03.2010

Pārdodu pāris reizes izmēģinātu gandrīz jaunu Zepter zexpresso kafijas automātu par 50 LVL, ja kādu interesē zvan- 22337848, pārdodu arī aqua jebbo

M Modra Enkuzena 27.02.2016

paldies , man tāds aparāts šķūnītī mētājas jau gadus septiņus! tas ir mana mūža muļķīgākais pirkums! es nedzīvoju Rīgā ne arī citā lielpilsētā ,tādēļ man ir ļoti neizdevīgi tikt pie tās kafijas, un piedevām es nevaru teikt ,ka man ļoti garšotu.....
modra