www.sudzibas.lv Zelta Boulings Nepamatota neatsaucība pret velobraucējiem

Zelta Boulings - Nepamatota neatsaucība pret velobraucējiem

Pirms dažām dienām pavadīju divas stundas Zelta Boulinga centrā. Ierados tur ar velosipēdu, ko iestūmu telpās (uzreiz pie ieejas ir garderobe, kurā tajā brīdī nebija neviena cilvēka). Pirmkārt, nebija nemaz neviena, kam pajautāt atļauju un, otrkārt, telpa bija tik liela un plaša, ka nelikās, ka kādam varētu traucēt aiz letes stūra novietots velosipēds. Turklāt telpai arī nebija nekāda stila vai īpaša interjera, ko ritenis varētu bojāt. Tāpēc nesaprotu, kāpēc, dodoties prom, man kā klientam bija samērā nepieklājīgi aizrādīts, ka nākamreiz lai es novietojot savu riteni ārā, jo uz durvīm izrādās esot uzlīmīte, ka ar riteni nedrīkst ienākt. Neko nepārmetu šim cilvēkam, kurs tikai pildīja priekšniecības pavēles, bet vienkārši nesaprotu, kāpēc šajā vietā ir tik nepamatota neatsaucība pret to, ka viņu klienti varētu novietot savus velosipēdus plašajā garderobē! Viņiem vajadzētu būt atsaucīgiem pret visiem transporta veidiem, kādos pie viņiem ierodas viņu klientūra. Vienkārši muļķīgi un mazliet nepatīkami.

I