www.sudzibas.lv Zelta Boulings Apkalpošanas līmenis

Zelta Boulings - Apkalpošanas līmenis

Atbraucam uz skvošu, pieraksts uz 10iem. Sarakstā manis nav, izrādas esmu pierakstīta uz iepriekšējo dienu un vispār uz 9iem. (tajā pašā momentā pienāca arī citi gribētāji, kas bija pierakstīti uz nākotnes laiku) Pa telefonu atbild kaut kāds krievs, kurš knapi saprata, ko es vispār no viņa gribu. Notikuma dienā sagaida meitene, kurai protams liels izbrīns un samērā liela vienaldzība. Bēda jau nekāda lielā, bet tā kā bija dāvanu kartes 20Ls vērtībā, kuras, protams, var norakstīt, jo naudu nedod atpakaļ un viss jau ir pierakstīts. Lieki piebilst, ka pēc tam mēģinot vēlāk pierakstīties uz boulingu nemaz neviens neceļ telefonu.
Jauks vakars un sabojātas brīvdienas. :(

E

A Andrejs 30.10.2010

bijaam 29 pa dienu uz bolingu... tur paarbaazts... rezervaacija 3 dienas uz prieskshu aizsistas... visi izmanto +punkta daavanu kartes