www.sudzibas.lv Zelta Boulings Nelaipna apkalpošana

Zelta Boulings - Nelaipna apkalpošana

Apmeklējot, Zelta boulingu izmantojām iespēju pasūtīt dzērienus spēles laikā, tomēr, kad es netīšām sasitu glāzi man pateica, ka pie rēķina man pieskaitīs vēl 2ls. Es oficiantei pajautāju, kur viņiem tas ir rakstīts un viņa man atnesa boulinga spēles noteikumus, kur bija minēts par boulinga inventāra sabojāšanu ir jākonpensē tā vērtība . Tad pajautāju vai glāze skaitās pie boulinga inventāra, bet viņa atbildēja "visi te plēsīs glāzes un neko nemaksās " un tieši tajā brīdī pienāca viena sieviete ar saplēstu sulas glāzi, kura saplīsa, kad viņas meita dzēra morsu uz ko viņa neko neatbildēja un nolika glāzi malā. Jautāju, lai pasauc menedžeru uz ko viņa atbildēja, ka nevienu nesaukšot, vēl viņa man paskaidroja, ka viņiem ir glāzes ar firmu logotipiem, piemēram, CIDO, ALDARIS, kuras viņiem ir pa velti, bet tai glāzei pie manis, nebija nekādas emblēmas, no tā varu secināt, kad Zelta boulingā glāzes ar logatipiem var sist uz nebēdu un nekas par to nebūs! Galu, galā, kad atnesa rēķinu, nekādus 2ls man nepieskaitīja. Ceru, ka Jums tā nav gadījies un ja tomēr J, ūs zināsies, kas ir jādara!

E es 15.11.2011

ja rokas no pakaļas aug, tad par to arī būtu jāmaksā..

S Sarmīte 23.11.2011

Uzskatu, ka darīji pareizi, starp citu tamlīdzīgu par šo iestādi dzirdu jau ne pirmo reizi.

A Agris 26.11.2011

Varu ZB ieteikt, sākt izmantot plastmasas glāzes un papīra traukus tā, lai ne apmeklētājiem, ne viņiem pašiem nebūtu nekādu problēmu :)