SIA Zelta adatiņas A un SIA Reklāmas grupa - krāpšana

Uzņēmums iekasē naudu par pasūtījumu un tad pazūd. Šobrīd ir izsludinājis akciju savā mājaslapā. Ir jau iesniegta krimināllieta, bet uzņēmums vēl aizvien turpina darboties pēc sava krāpšanas modeļa. Uzmanieties! Tie, kas jau cietuši, rakstiet iesniegumus Valsts Policijā, lai ātrāk tiktu pieņemti mēri un viņi vairs nevarētu šādi krāpt cilvēkus.

Atbilde no RGSIA Pārstāvja atbilde 13.12.2017

Labdien !
SIA "Reklāmas Grupa" informē,ka Dacei Runčai nauda par aizkavējušos preci ir atgriezta pilnā apmērā.
Ar šo paziņojam arī visiem pārējiem uzņēmumiem vai privātpersonām,ka radušās problēmas ar Pasūtījumiem tiks atrisinātas, SIA "Reklāmas Grupa" nodrošinās naudas atgriešanu par nesaņemtām precēm vai aizkavējušos preču piegādi rindas kārtībā.
Aicinam arī Runčas kundzi publiski painformēt, ka viņas situācija ir atrisināta.

D