LV RU
www.sudzibas.lv Zelta Adatiņas A Krāpšana- paņem naudu un preci nepiegādā

AtrisinātaSIA Zelta adatiņas A un SIA Reklāmas grupa - Krāpšana- paņem naudu un preci nepiegādā

Uzņēmumam ir divas mājaslapas http://www.susanas-pakalpojumi.lv un http://zeltaadatinas.1s.lv/ , kurās viņš piedāvā dažāda veida šūšanas pakalpojumus. Ar uzņēmuma pārstāvi Albertu Bērziņu e-pastā tika saskaņota gultas veļas izmēri, pasūtījumu apjoms. 2017 g. 6.jūlijā uzņēmums izrakstīja rēķinu. Uzņēmums norādīja, ka rēķins jāapmaksā pirms preces piegādes. Kas arī tika izdarīts. Sazinoties ar Albertu Bērziņu, viņš norādīja, kad prece tiks piegādāta 2017 g. 17. jūlijā. Tomēr tas netika izdarīts. Kā rezultātā pasūtītā prece netika piegādāta un nav piegādāta vēl jo projām. Uzņēmumam tika rakstīti vairāki e-pasti, kā arī veikti vairāki zvani. Uzņēmums uz telefona zvaniem un e-pastiem atbild ar vien retāk.
Kā rezultātā nav vairs ne naudas, ne preces. Iesaku visiem, kas cietuši no šī uzņēmuma sasparoties un cīnīties, lai šādi krāpnieki internetā nevar brīvi darboties. Šobrīd pētot šo klientu, esmu atradusi arī sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, kur veiktas tieši šādas pašas darbības. Solīta prece, paņemta nauda, bet prece netiek piegādāta.

Atbilde no RGSIA Pārstāvja atbilde 25.09.2017

Paziņojums !

SIA "Reklāmas Grupa" tās darbinieki un vadība, nevienu nevēlas apkrāpt.
Visiem kuriem interesē kāpēc nav saņemta pasūtītā prece, vai piegāde kavējas un kad tā tiks saņemta lūdzu rakstīt uz e-pastu: [email protected]
Visus kuri nav saņēmuši preci vai kuriem nav atbildēts uz telefona zvaniem lūdzu sūtīt naudas atgriešanas pieteikumus uz epastu : [email protected]
VISIEM KLIENTIEM TIKS ATGRIEZTA NAUDA VAI PIEGĀDĀTA PRECE,KAS KAVĒJAS ! ! !
Portālā www.sudzibas.lv Reklāmas Grupa ir sasaistīta ar Zelta Adatiņas A SIA , ar šo firmu mums bija līguma saistības kuras ir izbeigtas. Saprotam Jūsu neapmierinātību, bet nevienu apkrāpt nav bijis mērķis, visi klienti agrāk vai vēlāk saņems atpakaļ iemaksāto naudu par nesaņemto preci. Visas problēmas ir atrisināmas, risināsim. Šis ir pēdējais paziņojums, visas problēmas risināsim tikai ar katru klientu atsevišķi nevis publiski un tās tiks atrisinātas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Janis Sudzibas 22.12.2017

Labdien.

Sūdzība atrisināta nauda atgriezta, tomēr tikai decembrī.
Inga

Komentāri (16)

svelmes 22.08.2017

Labdien!Mūsu viesu namam arī tāds pats bēdu stāsts-pasūtījām dvieļus ,samaksājām naudu,jo rēķinas tika atsūtīts jau pēc 30 minūtēm,solījumā tika piegāde 5dienu laikā pēc naudas saņemšanas,bet dvieļu nav vēl līdz šai dienai.
Uz vēstulēm neatbild,arī uz norādīto vienu telefona numuru neatbild!
KAM LAI ZIŅO PAR ŠO KRĀPNIEKU?Mans numurs-29172544

Z Zane 11.09.2017

Sveiki! Arī mēs 30.augustā veicām pasūtījumu, teica, ka 7. vai 8.09. DPD kurjeri savāks pasūtījumu un vedīs mums. Šodien gan vēl nekas nav atvests, diemžēl uz e-pastu neviens neatbild un norādītais telefona numurs internetā - "abonents pašlaik nevar atbildēt". Vai Jums tā arī līdz šim laikam nekas nav atvests?

I Inga Sniedzina 11.09.2017

Līdz šim brīdim nekas nav mainījies. Solīja atskaitīt naudu, bet ne kā... 0bligāti rakstat iesniegumu policijā!

S siidums 21.09.2017

Sveiki! Arī es tiku apkrāpta. Shēma ir pilnīgi tāda pati- veicu pasūtījumu, viņi atsūta rēķinu, es nomaksāju un tad pazūd bez galiem. Uz e-pastiem neatbild, telefona numuri nekur nav norādīti. Tuvākajās dienās iesniegšu sūdzību PTAC, cerams, ka naudu atmaksās.

I Inga Sniedzina 21.09.2017

Tas neko nedos, jāraksta iesniegums policijà! Obligāti.

S siidums 21.09.2017

Sakiet, vai Jūs uzraktījāt iesniegumu un kaut kas virzās uz priekšu?

Z ZAC S&V 19.10.2017

Es šodien iesniegšu. Mani neinteresē vai atradīs. Ja meklēs - OK, ja nē - Būs kārtējais sižets ko medijiem apspriest.

I Inga Sniedzina 21.09.2017

Jā mēs uzrakstījām, izmeklētāja ieteica visiem, kas cietuši no šī darboņa, vērsties ar iesniegumu policijā, jo vairāki mēs būsim, jo vieglāk būs kaut ko pierādīt. Papildus Protams varat rakstīt iesniegumu arī PTAC.

P pucukins 21.09.2017

Jā, arī man bija aizdomas par krāpniecību, nu lasot šīs sūdzības, saprotu, ka tā tiešām ir noticis. Skumji, ļoti skumji, ka ar šādām metodēm tiek muļķoti cilvēki. Mudinu - visi kopā - sniedzam iesniegumus policijai pēc iespējas vairāk! kas ir cietuši no šiem krāpniekiem.
Arī es augusta sākumā e-pastā saņēmu izdevīgu piedāvājumu iegādāties dažādas tekstilpreces, mājaslapā www.susanas-pakalpojumi.lv (vairs jau nav) ieraudzīju labus piedāvājumus, piedāvājums ieinteresēja, sazinājos ar tā saukto pārdošanas menedžeri (manā gadījumā ERNESTS VILKS, tel. 28815008), veicu pasūtījumu, pirms rēķina saņemšanas pat "pārstāvis" pārzvanīja (laikam lai rosinātu ticamību), lai pārjautāju veikto pasūtījumu un ātri vien rēķins tika sagatavots un nosūtīts e-pastā (SIA Reklāmas Grupa, Reģ.nr.LV40103982304, Daugavgrīvas iela 49, konts LV75UNLA0050023924648). Tad nu lūk, neuzķeraties! - solīto 5 darba dienu piegāde ar DPD kurjeru "'ciks vien ir", ir pagājušas vairāk kā divas nedēļas, no pasūtījuma - ne čiku, ne grabu! Svanot uz telefona numuriem - neatbild un mājas lapā norādīto tel.nr. - 25316277 - izslēgts vai atrodas ārpus uztveršanas zonas.
A vel piemirsu personāžu shēmā - grāmatvede ZANE VEISMANE, prasmīgā rēķina tabuliņas izgatavotāja laikam.
Mācieties no kļūdām un neļaujam sevi mānīt!

Z ZAC S&V 19.10.2017

ES ŠODIEN EJU RAKSTĪT IESNIEGUMU! Stulbums kā strādā policija, vai tiešām katrs jauns darījumu partneris būs jāpārbauda šajā saitā?

R RGSIA Pārstāvja atbilde 13.12.2017

Labdien !
Ļ. cien Marinas Mihailovas kundze - SIA "Reklāmas Grupa" atvainojas par sagādātajām neērtībām, bet būtu tikai godīgi, ka Jūs painformētu arī par to, nauda uz Jūsu kontu tika ļoti savlaicīgi atgriezta.

Z ZAC S&V 23.03.2018

Ļoti savlaicīgi - pēc iesnieguma policijā un piblicēšanas feisbukā jau nākamajā dienā nauda tika atgriezta :) Liels paldies par sadarbību :)

I InTom 31.10.2017

Vai ir kādi tiešie kontakti tai Reklāmas grupai? Nekādas naudas, protams, neatgriež!

I InTom 11.01.2018

Pagāja 4 mēneši, atgādinājumi no mūsu puses katru nedēļu, atbildes ne reizi, pat ne paskaidrojumi, solījumi. Bet beidzot naudu tomēr atgrieza atpakaļ, jo prece netika piegādāta. Savāds biznesa paveids. Jābūt uzmanīgākiem. Bet tai fiemai pēc šāda gadījuma ir jāmaina uzņēmuma nosaukums, jo neviens prātīgs cilvēks ar viņiem nesadarbosies.

S siidums 13.03.2018

Kārtējais mēnesis rit, bet naudu tikai sola atgriezt! Pasūtījums tika veikts 2017. gada septembrī. Šī bezdarbība ir pieriebusies.

I InTom 13.03.2018

Iesaistiet BEZ TABU!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes