AtrisinātaSIA Zelta adatiņas A un SIA Reklāmas grupa - Krāpšana

Oktobrī pasūtiju dvieļus SIA Reklāmas grupa. Samaksāju rēķinu, bet līdz šim brīdim neko neesmu saņēmis.
Vienā brīdī uzņēmums atsūtija atvainošanās e-pastu un lūdza uzrakstīt iesniegumu par naudas atgriešanu, kas pēc būtības ir pilnīgs absurds. Bet nu labi - uzrakstiju to, bet tāpat līdz šim brīdim nekādas reakcijas.
Iesniegums policijai ir sagatavots. Šodien par to brīdināju uzņēmumu. Ja nereaģēs - sniegšu policijā. Ja kāds vēlas - atrakstiet uz martinez @ inbox un nosūtīšu Jums savu iesniegumu paraugam, lai pašiem nav jāmocās.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Mārtiņš Pakalniņš 22.12.2017

Burtiski dažas minūtes pēc šī ieraksta man zvanija uzņēmuma pārstāvis un teiksim tā - ļoti interesantas sarunas rezultātā, atmaksāja naudu atpakaļ.
Lai vai kā - nauda ir atdota, tēmu slēdzam.