www.sudzibas.lv Zak De Lux Slimu kucēnu pavairošana

Zak De Lux - Slimu kucēnu pavairošana

Vēlos iesnigt sūdzību par suņu audzētavu Zak De Lux un tās pārstāvi Tatjanu Pelši.
23.aprīlī iegādājāmies Džeka Rasela terjera kucēnu, samaksājot par to 600 eur, ir līgums, kucēna sertifikāts, dzīvnieka pase.
Tās pašas dienas vakarā sapratām, ka kucēns klepo. Sazvanījos ar Tatjanu Pelši - viņa teica, ka iespējams apaukstējies, atvedīšot garāmbraucot kādu sīrupu, kas palīdzēs. Tā arī neatbrauca un vairs nebija sazvanāma - vai nu necēla telefona klausuli vai vispār bija izslēgts.
Diemžēl trešajā dienā devāmies uz veterināro klīniku, jo kucēns bija acīmredzami slims. Noteica diagnozi "audzētavu klepus" - tāds esot, ja kucēni tiek audzēti/turēti sliktos apstākļos - vīrusi, baktērijas.
Veterinārajā klīnikā arī informēja, ka mēs neesam vienīgie pacienti no šīs audzētavas, ļoti bieži esot slimi kucēni un kaķi. Bieži neārstējami, ar letālām sekām.
Mēneša laikā veterinārajā klīnikā esam bijuši 7 reizes ar dažādām kaitēm - audzētavu klepus, iekaisušas ausis, vemšana, caureja, zarnu trakta iekaisums... Un ārstēšana nav beigusies, jo joprojām nav noteikta diagnoze vemšanai un caurejai (lietojam profesionālo ārstniecisko barību) .
Ja nepieciešams, varu iesūtīt arī visus ārstniecības čekus utt.
Katrā gadījumā informācija zināšanai potenciālajiem kucēnu pircējiem - šai audzētavai ir nepieciešama stingra Pvd pārbaude, jo pietiek jau pavairot slimus dzīvniekus. Vajag uzņemties atbildību par neprofesionalitāti un dzīvnieku nekontrolētu pavairošanu nepiemērotos apstākļos.

E

E Elīna G. 31.05.2021

Pareizais Zak De Lux pārstāves uzvārds ir PIELE Tatjana.

V veiksminiece 01.06.2021

Ir jāziņo arī Latvijas kinoloģiskajai federācijai vai asociācijai, skatoties kur šī audzētava reģistrēta. Viņi iekšēji pieņem mērus pret šāda tipa pavairotājiem.

E Eva Marija Kornenkova 23.07.2022

Elīna, nosūtīju jums ziņu. Man ir sunītis no tā paša metiena!