www.sudzibas.lv Zak De Lux Lūdzu Padalieties Lai cilvēki zin Kada ir Audzetava ZAK DE LUX

Zak De Lux - Lūdzu Padalieties Lai cilvēki zin Kada ir Audzetava ZAK DE LUX

Gribu Padalities ar rukto Pieredzi iegadajoties Mopsa Kucenu no audzetavas ZAK DE LUX Latvija pa 500 eiro Audzetaja Tatjana Piele . Dzivojam Anglija Nebija iespejas kucenu apskatit . Atveda mums nabaga suniti slimu uz kala iela bruce strutaina paduses abas strutainas, un uz vedera strutainas pumpas . . Sanemot biju visu dienu soka stavokli. Ka var but tada audzetava kam nerup savi kuceni . Uzreizi Pec kucena sanemsanas sakontaktejos ar Tatjanu Vinai Pilnigi vienalga Laimiga kad tikusi valla . Vienkarsi nometa klausuli uz manam sutitam vestulem neatbild . Sodien Pazinoju PVD. Rakstu Lai cilvekus bridinatu Pievienoju Fotografijas Kada meitene izskatas . Sodien sanemsu vetarsta sledzienu . Bet Vetarsta viedoklis tas ir vairaku men garuma un adas erces . Bet analizu rezultati bus vakara . PEc iespejas vairak shere lai cilveki zin kada ir audzetava . Seit sludinajuma texts Ingren ZAK DE LUX meklē gādīgus saimniekus. Mopšu meitene klasiski bēšā krāsā, ar lieliskiem ciltrakstiem. Labi sadzīvo ar citiem mājdzīvniekiem. Lielisks draugs visai ģimenei. Kucēns ar perspektīvu izstāžu karjeras veidošanu, kā arī vaislas darbam. CENĀ IETILPST pilna vakcinācijamikročipspilna dokumentu paketieksporta ciltsraksti IKUpirkšanas - pārdošnas līgumsProtams palīdzība audzēšana, apmācība, izstāžu karjeras veidošanā. Var piegādāt uz ārzemēm. https://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/pu…

La

Sa Santa Eglīte 21.09.2015

nabaga sunītis, cerams, ka atveseļosies

La lasmina20 21.09.2015

Seit ir sunites paduse ar strutainam pumpam

Ba Balu 22.09.2015

Ārprāc, ka var novest dzīvnieku līdz tādam stāvoklim. Kaut PVD reaģētu.

In Inta Bogdanova 14.01.2016

Man ari ta pati problema bet diemzel suns vel slims atrodas latvija in man nav be kucena in naudu tatjana piele neatgriez.vairakas reizes centos savakt savu kucenu bet vina vnk ignoreja in nelava.domaju tgd bus jatiesajas un jasudzas vid ko kautkas nav tirs tur ja ta slimo kuceni.1mais kucens kuru no vinas nopirku vema 2nedelas un it alergiju un veljoprojam gada vecuma biezi vem un ir alergijas vetarsts visu izmeginajis bet nekas nelidz.taka dzivojam talaak

Ko kornija 14.01.2016

Ziņojiet suņu audzētāju klubam kurā suns ir registrēts.

In Inta Bogdanova 18.01.2016

Suns ir lkab in man pat sak rakstiit kautkads kinologs sakot ka si sieviete melojusi.varbut ta ir Jo Es negalvoju par vinas teikto vai ir patiesiba.ari tas ka manam pirmajam kucenam ir problemas ar kungi ir fakts bet nevaru galvot ka audzetavas vaina bet soreiz ar otro kucenu man vnk pazudusi ticiba jo ta ari vinu neredzeju in mans 5 Gadus vecais dels ir sasutis pec tik ilga laika vel nav in nebus.katram cilvekam saku spriediet pasi kas sakritiba vai kas fakts bet vienigais ko Es velos tas ir miers no audzetavas in vinas draugiem ka ari sanemt naudinu in sagadat delam jaunu kucenu ko tomer soliju.audzetavai novelu visu labaako in vairak pieversties kuceniem lai nerodas Sadi parpratumi vai situacijas.un ceram uz drizu lidzeklu atgusanu.

Kl Klavs Vla 18.06.2018

Lūdzu atsaukties īpašienkus, kas nopirka mopsi vai arī ir iegādājušies no viņas dzīvniekus. Mums ir līdzīga situācija un nevēlamies to tā atstāt! klavs@it360.lv