www.sudzibas.lv Yesmobile.lv Slikts serviss

AtrisinātaYesmobile.lv - Slikts serviss

Vēlējos iegādāties telefonu interneta veikalā. Aizpildīju pieteikuma formu mājas lapā, kurā izvēlējos maksāt ar pārskaitījumu. Saņēmu zvanu, ka pieteikums pieņemts un telefonu varu jau izņemt tajā pašā dienā. Kad jautāju, vai man atsūtīs rēķinu uz e-pastu, lai varu samaksāt pirms braucu pakaļ, saņēmu atbildi, ka apmaksa tikai skaidrā naudā uz vietas veikalā. Jautāju, kāpēc tad internetā ir šāda opcija, saņēmu atbildi: "Vai man grūti izņemt skaidrā?!" Kāda uzņēmumam darīšana, vai man ir grūti izņemt naudu vai nav grūti izņemt.
Es uzskatu, ka tā ir pircēju maldināšana un negodīga komercprakse. Godīgam komersantam nav jāuzdod šādi jautājumi. Tie piespiež patērētāju maksāt skaidrā naudā, kaut arī viņš to nevēlas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.03.2020

Uzņēmuma Yesmobile.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E

R Rihard Borovkov 09.08.2016

Paskaties tak viņu cenas! Nebūtu brīnums ja par pārskaitījumu paprasītu vēl kādus 10 EUR. Paskaidroju, gan jau viņiem ir divi kases aparāti viens reģistrēts otrs nē. Cenas pie viņiem, kā no noliktavas. Tu atnāc samaksā skaidrā par preci (preces cena+PVN). Viņi izsit čeku no nereģistrētā aparāta. Pēc tam 21% iebāž sev kabatā un telefonu noraksta uz uzņēmumu, beigās kamēr citi i-veikali mēģina ar viņiem cīnīties, lai viņi šādi nerīkotots un pelnītu normālu naudiņu. Šie tik turpina šādi strādāt!

Ventilators 10.08.2016

TIeši tāpēc nevajag izvēlēties lētāko, bet pacensties no veikala izzīst telefona patieso stāvokli un to piederību reģionam. Par piederību reģionam dēļ tā, ka tie Android nāk no dažādām eiroas malā un ražotāju atzītais serviss MTTC (jau arī minēts sūdzībās par savu jautro darbību) visus telefonus neņem pretī.

Labi, ka nepirkāt. Tādi knauķi nav jāatbalsta. Pazudīs vai nomainīs uzņēmuma nosaukumu un telefonam atbalsts nebūs.

J Jānis Jalna 17.08.2016

Gribi lēti - maksā skaidrā;
gribi maksāt nodokļus - pērc LMT.