AtrisinātaYES Mobile - Garantija

Pirms gada 17.04.2015 šajā interneta veikalā nopirku Iphone 5s gold. Pirms pāris dienām telefona skaļrunim pazuda skaņa - zvana - bet zvana ļoti klusi. Tāpēc izdomāju uzzvanīt uz YesMobile telefonu,kas norā'dīts pirkuma līgumā - telefons ir atslēgts. Zvanu uz SmartService - kas apkalpo pirktos telefonus Yes Mobile, protams viņi man saka atkal zvanīt uz YesMobile, ko es arī daru, ieejot internetā YesMobile Mājas Lapā redzu, ka viņiem ir cits numurs, zvanu uz to - izrādās, ka YesMobile zīmolu ir pārpikusi cita firma un SIA ir nomainīts. Sanāk, ka telefonu esmu pirkusi ESC Latvia Sia, bet tagad firma saucas citādāk - SIA Semiro, un viņi neuzņemas nekādas saistības par garantijas remontu, pluss varu piemetināts, ka garantija tika iedota tikai uz vienu gadu, kas ir pilnīgi pretlikumīgi Latvijas likumdošanai, protams, to nebijām pamanījuši, mūsu vaina. Uzmanīties no Yes Mobile, kuri maina SIA, lai nebūtu nekādas saistības un garantijas remontu apmaksas!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.03.2020

Uzņēmuma Yesmobile.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D

Komentāri (6)

Ventilators 05.05.2016

Daudzi sūkstas par lielajiem veikaliem, bet lielie nemaina SIA, kā tas ir izplatīts mazajiem.

tā kā nomainīts SIA, tad nekādas prasība nevarat celt, jo viņiem ir "baltas ķepas". Šādos gadījumos jebkāda veida pārbauda no valsts iestādes puses arī jums nepalīdzēs.

Paliek tikia bezgarantijas remonts.

H harman 05.05.2016

Šitādus lopus bez visādām prasībām vajag aiz restes sēdināt. Kā likums vispār ko tādu pieļauj, nomaini SIA un vari darboties zem tā paša zīmola nepildot nekādas saistības.

T Tong Po 05.05.2016

Tas nu tā ir kā te raksta Ventilators. Neko pret šādiem "uzņēmējiem" padarīt nevarēs. Iespējams, ka arī šī firma pastrādās kādu gadu, un tad aizklapēsies. Saucās - bizness Latvijas manierē!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 07.05.2016

Beidziet muldēt! SIA mainoties nosaukumam pārņem ari iepriekšējas saistības (Civillikums, Komerclikums) ! (Visi iepriekš noslēgtie līgumi ir spēkā. Rakstiet pieteikumu un sagaidiet atbildi - lai būtu rakstveida pieradījums ar atteikumu, un tālāk pēc shēmas - PTAC, Tiesa - Kompensācija). Ilgi, bet...

V VB 19.12.2017

Ka jus atrast?

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 21.12.2017

[slēpt]@inbox.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes