www.sudzibas.lv XS rotaļlietas nekoptas pardevejas

XS rotaļlietas - nekoptas pardevejas

Ieejot veikala radas iespaids, ka pardevejas laikam nestrada ar klientiem un maziem berniem, vaditaaju, cik nopratu pec shiltites pie kruts " rokas nekoptas", kas likas gauzhaam bedigi...

L LelleBezMatiem 24.03.2011

pilnīgi sagribējās aiziet uz to veikalu paskatīties, cik ļoti nekoptām rokām jābūt, lai tās būtu sūdzības vērtas!

č Čoms 24.03.2011

Droši vien nebija pielīmēti pusmetrīgie nagi!

L LelleBezMatiem 24.03.2011

nevar jau zināt, varbūt tur tiešām monstri strādā...

č Čoms 24.03.2011

Es tikai gribēju pateikt, ka sūdzibas autors nav savā mūžā redzējis strādnieka rokas, un neko vairāk.

I Ieva 25.03.2011

Piekrītu čoma komentāram

L lienīte 26.03.2011

runājot par pārdevējām, ir redzēts, ka parasti stāv kāda pie kabineta, vai kas nu tur ir, durvīm vai iekšā un nepievērš uzmanību pircējiem. bet par savu paskatu meitenēm gan vajadzētu parūpēties esmu tur biežš klients un man vienmēr rodas iespaids, ka pārdevējas kā tikko no gultas izkāpušas

J Juris 28.03.2011

Arī es esmu biežs šī veikala apmeklētājs un varu pateikt to, ka agrāk pārdevējas, par preci mācēja daudz labāk konsultēt un vienmēr tiku laipni un ar smaidu sagaidīts! Bija prieks atgriezties veikalā, jo zināju, ka meklēto man palīdzēs atrast! Tagad ir tā, ieejot veikalā, liekas ka pārdevējas gaida, ka es ātri pats kaut ko izvēlēšos, nopirkšu un iešu prom, lai ļautu viņām turpināt klačoties! Citrreiz pat viņas nepamana, ka esmu iegājis veikalā!

E ess 29.03.2011

uuu, 24.03 tieshi man bija tikšanās ar šā veikala vadītāju - nagi - nedz pusmetru gari, nedz nekopti - skaisti dabīga garuma nagi + franču manikīrs. Autors pat teikumu savu neloģiski uzrakstījis, varbūt arī skatījās citā veikalā? Izskatās pēc kaut kādas antireklāmas :))

D Diana 29.03.2011

Cik zinu, ši veikala vadītājai nagi vienmēr ir sakopti!

Laikam kāds neapmierināts bijušais darbinieks neslavu ceļ!

E ess 29.03.2011

aizmirsu piebilst - gāju uz pārrunām šinī veikalā, un iespējams arī tur strādāšu :)) meitenes arī likās jaukas :)

K Ketija 29.03.2011

Es veel nesen iepirkos xs veikalaa un biju sajuusmaa, apkalposana augstaakajaa liimenii paardeveejas sasveicinaas, izsmellossi zin precu sortimentu un smalki izstaasta visu par preci!Noteikti atkal iegrieziissos Juusu veikalaa!Daudziem veikaliem buutu jaapamaacaas!

M Marija 29.03.2011

Pirmo reizi mūžā redzu, ka kāds sūdzas par cilvēka nagiem !
Vai tiešām cilvēki spriež par veikalu vai par cilvēku tikai pēc viņa nagiem ?
Smiekli nāk, cilvēk mīļais, domā tak ko tu raksti publiskā saitā !

L Laura 30.03.2011

Tiešām vai kād rediģē, kas šeit tiek rakstīts?

O Oooo 31.03.2011

smieklīga sūdzība

T tomass 01.04.2011

XS rotallitas ir visforšakie veikali

I Ivo 01.04.2011

Vai man dieniņ, kas par sūdzībām, šī lapa paliek smieklīga un neviens nekontrolē, kas tiek rakstīts. Ir cilvēku vārdi, uzvārdi, personas kodi uj.

L Lietus 01.04.2011

Varbūt autors vēlās pareklamēt savu nagu kopšanas salonu? Skaidri redzams, ka šeit tiek celta neslava, bet antireklāma ir arī bezmaksas reklāma!!!
Izskatās, ka patiesībā nemaz nav šis cilvēks apmeklējis šo veikalu.
Lai Jums visiem vienmēr fantastiski nagi un tīras zeķes, jo atceries Tevi visur visi redz un vēro!! ;)