www.sudzibas.lv XS rotaļlietas Slikts serviss, krāpšana

AtrisinātaXS rotaļlietas - Slikts serviss, krāpšana

Ar bērnu bijām veikalā xs rotaļlietas un nopirkām rotaļlietu. Uzreiz pēc pirkuma konstatējām, ka tā ir brāķēta pēc dažām minūtēm atgriezāmies veikalā, kur mums ne tikai atteicās to mainīt, bet arī izsauca uz mums ar bērnu apsargus. Pēc tam tomēr lika uzrakstīt iesniegumu izskatīs 14 dienas. Beigās ne naudas, ne rotaļlietas un izbojāts vakars.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Edgars0423 03.02.2020

Ar mani sazinājās vadītāja un atvainojās par radušos situāciju! Mēs visu atrisinājām. Pretenziju pret veikalu nav! Gadās dažreiz, ka atsevišķi darbinieki kļūdās, bet šoreiz to nevar attiecināt uz visu uzņēmumu kopumā!

E

Vairāk sūdzības par XS rotaļlietas

T Turkey901 02.02.2020

Būsiet sacēlusi traci un nespējāt mierīgi rīkotie ar pārdevējas sniegtajām instrukcijām saskaņā ar komersanta iekšējiem kārtības noteikumiem un standarta atgriešanas procedūru, tāpēc arī izsauca apsargu, nebūtu vēl nomierinājusies - būtu saņēmusi ar elektrības lādiņu pa ribām!

E Edgars0423 02.02.2020

Tā ir, ka pieņem darbā darbiniekus, kuru maksimums vieta ir pie konvejera nevis darbs ar cilvēkiem. Es nevarēju iedomāties, ka kautkas tāds iespējams bija neliels šoks. Nopērc veikalā preci un uzreiz konstatē , ka viņa ir brāķēta un Tev saka ejiet ratā naudu neatgriezīsim un mantu nemainīsim rakst iesniegumu un vēl tev ar bērnu uzsūta apsargus ?

E Edgars0423 02.02.2020

Nekādu sniegto instrukciju nebija. Pārdevēja attiecās vienkārši risināt to jautājumu, tad es izvilku telefonu un sāku filmēt. Pēc kā uz mani uzkūdija apsargus :D Paldies Dievam, ka atnāca cita adekvātāka pārdevēja, kura centās vismaz atrisināt to jautājumu. Bet tā pirmā vēl turpināja man kautkādas pretenzijas izteikt :))) Bērns vispār bija šokā, jo domāja, ka tēti tūlīt arestēs. Es tikko biju samaksājis naudu un tādu attieksmi pret klientu nebiju gaidījis.

Džozefīne 02.02.2020

Uztaisīji skandālu un vēl filmēji.
Cik man zināms, tad xs rotaļlietu veikalos vispār ne maina preci, ne atdod naudu.

E Edgars0423 02.02.2020

Kā jau teicu ir cilvēki, kuru iq ļauj viņiem stāvēt tikai pie konvejera, bet viņus pieņem darbā strādāt ar cilvēkiem plus te droši vien arī jautājums cik svarīga konkrētajam uzņēmumam ir reputācija.

E Edgars0423 02.02.2020

Starp citu, tikai tad kad neredzēju citu iespēju, nodomāju, ka šis jānofilmē. Un tikai tad, kad sāku filmēt viņi vismaz kaug ko sāka risināt paralēli izsaucot apsargus..???

G GoldenStateWarriors 02.02.2020

1. 100%, ka tie nebija nekādi apsargi, bet gan ēkas dežuranti labākajā gadījumā video novērošanas operatori, kam vispār nebūtu nekādu tiesību ar Jums runāt vienīgais, ko viņi var darīt ir lūgt.
2. Kādā sakarā Jūs atļāvāt EUROCASH darbiniekam atrasties Jums tik tuvu, lai tas redzētu Jūsu personas datus rakstot iesniegumu !?

BondsBonds 02.02.2020

Cilvēki dara savu darbu. Drošvien tika nospiesta panikas poga neadekvātas uzvedības dēļ,bet tagd tēlot svēto.. Cilvēki kuri izvada parādās tikai retos brīžos.