Xnet.lv - Xnet.lv

Labdien,
03.11.11 pasūtīju bluetooth Nokia, pēc dažām minūtēm pārzvanīja operators un pateica ka šīs preces partijai ir defekti.Ieteica citu un pārsūtīja piedāvājumu un e-pastu.Es pārjautāju vai šī prece deres Nokia telefoniem-atbilde-jā!Piekritu!!!Nākama diena 04.11.11 kurjers piegādāja prece, bet kad saku ieslēgt izradas, ka nedarbojas.Nākama rītā uzreiz uzrakstīju tam darbiniekam ka prece nedarbojās un ka vajag mainīt.Atbraucu uz veikalu darbinieki iedeva pieteikumu, kuru jāizpilda un saka, lai es arī uzrakstīju defektus!Viņš atrada kaut kādu traipiņu uz lādētāja.Es atteicos, jo ar tādu lādētāju prece bija piegādātā.Rezultāta darbinieks pateica ka mēs samainījām jauno preci uz bojātu, un atgriežam viņiem citu lietotu preci!Tā bija pateikts it ka es esmu krāpniece.Biju pilnīgi šoka.Tagad jāgaida 14 dienas kamēr būs preces diagnostika. Lūdzu cilvēki nevajag neko pirkt šajā i-veikalā.Viņi maldina pircējus!!!

T

X Xnetinternetaveikals 07.11.2011

Labdien, atvainojamies par pārpratumu. Diemžēl, esam vainīgi mūsu piegādātāja vārdā. Tāpēc visdrīzākajā laikā atrisināsim šo starpgadījumu Jums visizdevīgākajā veidā.

P pros 09.11.2011

Ja jus skaidri zinat ko jus velaties un veikala nav tiesi tadas preces, jums vinkarsi japasaka NEE, ES NEVELOS CITU PRECI
pardeveji dara visu, lai ietirgot jums preci un sanemt atpakal savu ieguldito naudu.

E Eliina 15.12.2011

Man arī bija līdzīga situācija, tikai ar fotoaparātu. Šis veikals ir zem katras kritikas!!! Ka tik kaut ko iesmērēt...

M mamitos 29.12.2011

Ta, nu es ari laikam esmu iesmerejusies saja krapniecibas shema. Pasutiju baseinu, pienaca jau nakamaja diena pa pastu, izradijas, ka mums pa mazu. SAzvaniju operatoru un sarunajam, ka so baseinu sutu atpakal, bet velamies pirkt lielaku. 20.decembri nosutiju savu baseinu, un kops ta laika gaidu lielako baseinu un nevaru sagaidit. Ka sazvanos ar operatoru, ta saka neesot pienacis baseins, domaju, ka pazudis. Sazvaniju Latvijas Pastu, izradas kops 23.decembra mans baseinins jau ir viniem piegulosaja pasta nodala, pazinoju to operatoram. Un tad sakas divainibas, tad vins necel klausuli ilgu laiku, tad sak stostities un sola, ka bus drizuma. Sodien 29. decembri atkal sazvaniju, vins bija nabadzins loti parsteigts un uzreiz solija, ka man zvanisot kautkads vina prieksnieks, nu lieki piebilst, ka neviens vel joprojam nav zvanijis. Loti interesanti ar ko tas beigsies. Aizrakstiju e-pasta sudzibu siem, gaidisu atrisinajumu.Pirmo reizi sadusojos pirkt no internetveikala un ari sveti apsolu, ka pedejo!!!

L Liena 02.02.2012

Es arī esmu iegrābusies šinī veikalā, pirku mobilo telefonu.Pēc kāds laika tikai sapratu, ka mobilais telefons ir bijis jau lietots.Funkcijā kur pāadresē zvanus jau bija ievadīti svesi numuri.Šinī internet veikala vairs neiepirkšos.

E Exsecutioner 01.03.2012

Sveicinti! pirms kādas 1.5 neēļas veicu pasūtījumu. Gaidu zvanu no xnet tā nav. Uz 3šo dienu piezvanīju pats painteresēties kas un kā. Viss notiek, paceļ kāds klausuli un notiek saruna. *jau bija laimes pilnas bikses* Sarunas laikā precizējam jautājumu par manu pasūtījumu un pajautāju par preces saderību ar manu īpašumu. Atbilde, pasūtījums pieņemts jums atzvanīs konsultants un precizēs. Gaidu konsultanta zvanu, pēc nedēļas zvana un saka, prece ir var saņemt. Atnāku uz bodi imantā. man noliek preci, paņem naud, u izsit čeku un aizmūk kaut kur projām skuķis. Es vēl nekur neesmu aizgājis, jo gribēju pārbaudīt tās saderību ar manu "verķi". Domāju nu labi, aizskrēja tak aizskrēja. Sāku ņemties un konstatēju, ka neder. Pie kases protams neviens nav, viens tur gan laipnais skuķis atsaucās un jauns gados džeks aizgāja pasauca kasieri. Es sāku jautāt vai ir prece, kas derētu tieši manam aparātam. Kasiere atbild, tūlīt nāks viens specs (nosauca vārdu, aizmirsu) un tas ir baigais monstrs šajā visā pasākumā noteikti palīdzēs. Fonā dzirdu, ka tika pasaukts, bet viņš esot aizņemts atpūtas telpā, nu štrunc, vajag arī kājas izstiept, kad jūties noguris. Es stāvu gaidu pie kases. Tad dzirdu kaut kādu balsi ar skaņu EU. Es domāju, ka zin kā ofisā ākstās savā starpā. Tad atkārtojās tas EU. Es skatos, ka viens alus vēders sēž krēslā (laikam tajā atpūtas telpā būs ķieģeļus cilājis no viena stūra uz otru) un skatās manā virzienā tā, it kā nevis es viņa darba vietai naudu nesu nodrošinot tajā pašā laikā to pakaļu ar darbu, bet it kā es viņam visu mūžu esmu bijis parādā . Es jau gribēju viņam šo to pateikt... Bet nu pēdējā laikā savaldos pret šitādiem *ērgļiem*, kaut gan arī grūši. Domāju tik pie sevīm, mieru, mieru, pietiek karuseļu savā dzīvē, tikai mieru. Krč, pienāku pie viņa, pasaku, kas mani interesē un tālāk tikai lirika. Vienvārdsakot, paldies diviem gados jauniem darbiniekiem par atsaucību, tiešām bija īss, bet patīkams kontakts, bet nu vadība var atsevišķi pateikties tam alus vēderam. Gan jau varēsiet izskaitļot, ja interesē un ieskataties šeit. Veicu pie viņa 01.03.2012 ap plkst 14:00 + - 15 min. pasūtījumu (kuram pakaļ negrasos braukt un turpmāk arī pasūtīt šajā kantorī) LG p920 car kit.. Jo redzot to (atvainojos) purnu atkārtoti, var arī sanākt šmuce...

E Exsecutioner 01.03.2012

Papildinot pēc izlasītiem komentāriem augstāk. Aha, man ar radās iespaids, ka mani gribēja vnk uzmest iespērējot kaut kādu s***. Jo runājot ar alus vēderu, varēja skaidri saskatīt to, ka viņš skaidri zināja kādai precei es pakaļ nācis esmu. Un kad veicu pie viņa pasūtījumu, šis man tur sāk vaļsirdīgi atzīties (gandrīz asaras acīs pad parādījās man), ka pasūtījums (atšķirībā no iepriekšējā, koskaidri lika noprast) būs oriģināls, gandrīz vai pa taisno no rūpnīcas un kas tur ko tur... Es jau viņam gribēju pajautāt, ko tad jūs te man tad gribējāt iesmērēt klaun? Bet nu, kā jau teicu noturējos. Krč šis kantoris ir konkrēts LOHOTRONS.

I ipp 30.11.2012

Jā, man arī bija negatīva pieredze ar Xnet. Krāpnieku bode, sākumā viss skaisti, medus tek, bet tiklīdz nauda samaksāta un precei atklājās defekts, te nu sākās murgs. Darbinieki acīmredzot regulāri krāpj cilvēkus, uz mutes nav krituši un zina visas atrunas kā pātarus.

P pardomu mukis 24.10.2014

oho!!!
sudzibas.lv loti daudz XNET.LV reklamas, maksas reklamas, bet atsauksmes te veel vairakkk, apbrinojami

P pardomu mukis 24.10.2014

es neperku interneta vispar, loti saubigi tas viss, tad vel pectam cinies ar viniem - distances ligums ...

S Sanita01 22.05.2015

Es arī smagi iegrābos, pasūtīju preci par ne pārāk zemu cenu un atnāca brāķis. Solīja atsūtīt vietā citu, bet kā nav tā nav. Laikam jau nav vērts vairs gaidīt, lai jau to naudu iebāž sev XXXXXX. Vairāk zvanīt netaisos un tērēt nervus!!!

V vip777 15.06.2016

Nopirku laivu .vini man neiedeva visus dokumentus.nevareju pieregistret csdd.Labak cilveki neperkat laivas bus sudi,ticat man.

E Evelīna Bogova 14.12.2018
Slikts serviss

Nedēļu nevarēja atsūtīt pasūījumu. Bet solīja 2-5 dienu laikā. Bija rakstīts, ka telefons ir noliktavā, tomēr tika sūtīts no Igaunijas Neiesaku! Sūds!

B [email protected] 05.01.2019
slikts serviss

Pasutiju vienu telefonu, sanemu citu. Meginaju sazinaties, neizdevas. Gaidu atbildi 16 dienas.

L Livilla 26.06.2019
slikts serviss

Ļoti slikts serviss. Tikai 15 dienu laikā pēc naudas saņemšanas, atbild ka prece nebūs.
Samaitāti svētki un garastāvoklis.
Neiesaku izmantot šo kantori.