Xnet.lv - telefons

Nopirku telefonu. Pirmajā dienā telefona aizmugurē bija atskrūvējusies skrūvīte zibspuldzei. Aiznesu uz
xnetu atpakaļ ,lai salabo. Teica būšot gatavs nedēļas laikā....pagāja vairāk kā divas. Likās viss kārtībā, atbraucu mājās domāju uzlādēšu, bet iespraužot lādētāju, izlēca ziņojums, ka uzlāde nenotiek. Diemžēl vairs neizturēju un nesu atpakaļ,
lai atgriež naudu, jo tādu beigtu telefonu man nevajag un ko var zināt, varbūt pēc nedēļas atkal kaut kas uzpeldēs.
Naudu teica, atgriezīšos 10 dienu laikā....un atkal jau ir pagājušas vairāk kā 15 dienas un nekas nenotiek. Zvanot un prasot, kur ir mana nauda ,teica, ka tas kurš atbild par naudas atgriešanu ir izgājis pusdienās.Xnets cenšas apiet visam ,lai tikai neatgrieztu naudu. Ja nevēlaties bendēt savus nervus kasoties ar pārdevējiem un beigās, neiegūstot neko no tā visa ,ko esat cerējis, labāk iegādājāties citur !

K

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 13.08.2012

Paldies par atsauksmi. Tas ļauj mums uzlabot mūsu pakalpojumu kvalitāti. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un tuvākajā laikā atrisināsim situāciju ar aizkavēto naudas atmaksu.