www.sudzibas.lv Xnet slikts serviss

Xnet.lv - slikts serviss

Es gaidu piegādi pasūtījumam uz māju (samaksāju arī par piegādi) 27 (!) dienas. Vēl nav. Viņu klientu apkalpošanas dienests pilnīgi šausmīgs. Atsūtīja sausu epastu. Citēju:

"Sia Hh Invest nenes atbildību un nekompensē pircējam jebkādus iespējamos zaudējumus, ja plānotais preču piegādes termiņš tiek kavēts. Ja, plānotais preču piegādes termiņš kavējas un pircējs nevēlas vairs gaidīt preču piegādi, tad pircējam ir tiesības vienpusējā kārtībā atkāpties no līguma par to paziņojot pārdevējam. Šajā gadījumā, pircējs nav tiesīgs pieprasīt jebkādu kompensāciju no pārdevēja. Par normālu preču piegādes termiņu tiek uzskatīts termiņš kas nepārsniedz 30 kalendārās dienas, izņemot gadījumus, kad pārdevējs ar pircēju vienojies atsevišķi par citiem preču piegādes termiņiem. ""

es gaidu 27 dienas un tas esot normāki un ja man nepatīju, varu atcelt pasūtījumu, gaidīt, kad nauda tiek atgriezta un tad pasūtit vēlreiz citā veikalā. Arprāts. Viņi laikam nekad nav saviem tuviniekiem dāvanas pasūtījuši. Neesmu redzēJusi sliktāku servisu. Neiesaku nevienam.

27.01.2021

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 11.02.2021

Labdien, atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Šībrīža ārkārtas situācijā preču piegādes uz mūsu noliktavu var kavēties gan preču ierobežotās pieejamības, gan kurjerdienestu noslodzes dēļ.
Pie katras no precēm mūsu interneta veikalā ir norādīts aptuvens piegādes laiks, kā arī klienti tiek brīdināti, ka piegādes var kavēties. Ja mums ir jebkāda informācija par piegādes termiņu izmaiņām, mēs uzreiz informējam klientu un, protams, klientiem vienmēr ir izvēle - gaidīt preci vai atteikties no pasūtījuma. Jauku dienu!