www.sudzibas.lv Xnet produkts neatbilsts

Xnet.lv - produkts neatbilsts

Mācieties no manas kļūdas un nepērciet xnet.lv tehniku. Labāk samaksāt vairāk un veikalā iegādāties, zinot ko pērc. Trauku mazgājamā mašīna neatbilda aprakstam mājaslapā - regulējams groza nebija, bērnu drošības slēdža nebija, piltuves sāls iebēršanai nebija, insturkucijas ne latviski, ne angliski, ne krieviski! Vai tas skaitās labs serviss?

B Bargaa 03.06.2015

Vairākas preces jau no šī interneta veikala esmu iegādājusies, viss ir bijis labākajā kārtībā. Varbūt iesākumā vajadzēja sazināties ar i-veikalu nevis uzreiz skriet rakstīt sūdzību, domāju, ka ar xnet visu var sarunāt un rast kādu kompromisu!

L Laurel 27.06.2015

Varbūt iesākumā vajag sazināties ar sūdzības rakstītāju, vai tas viss nav izdarīts, pirms mācīt, kā jārīkojas. Laba loģika - mācīt kādā secībā, kas jādara, lai arī pati to neesi apguvusi :D

I inga1414 09.09.2016

Man tas pats, pukekļusūcējam par 300 eur nebija pievienota lietošanas intrukcija. Arī garantija dīvaina, teksts attiecas ne putekļusūcēju, bet uz citu preci. Ceru, nebūs vajadzības pēc bezmaksas garantijas..vispār es svēti apsolos vairāk nepirkt dārgas preces iveikalos. Tomēr baigais risks, mēs pircēji nevaram zināt kāpēc x precei ir tā zemā cena. Tā var brāķī iegrābties.