www.sudzibas.lv Xnet Piegāde vienmēr ar problēmām

Xnet.lv - Piegāde vienmēr ar problēmām

Izdomājām pasūtīt no Xnet.lv dažas preces, palasījām sūdzības.lv par xnet.lv un domājām, mazums gadās, bet nē, tiešām ar xnet.lv ir tikai vienas problēmas, ejiet ar līkumu šim kantorim!!! Pasūtot preci un samaksājot 4dienā, solās, ka 1dien jau būs pastā, eju 3dien preces nav, zvanu saka, ka datorā neesot nomainījies pasūtījuma statuss, pieprasu naudu atpakaļ un nopērku preci citur par cik bija steidzami. Otrs gadījums - pasūtu 3 vienādas preces uz pasta staciju, atnāk tikai viena, zvanu atkal, saka, ka kļūmīte notikusi!!! Tātad pieredze sekojoša - katru reizi problēmas, kas ikdienā aizņemtam cilvēkam ar citām svarīgām lietām sagādā ļoti lielas neertības!!!
Ar līkumu šim kantorim turpmāk es un mana ģimene un iesaku arī citiem!!!
Nē - Xnet.lv

V

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 05.12.2012

Labdien,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Patiešām skumji, ka divreiz esam paspējuši pievilt uz mums liktās cerības. Jāatzīst, ka cenšamies darīt visu, lai pasūtījumi nonāk pie klientiem laicīgi, tomēr dažas kļūdiņas gadās.. Tāpēc, lai iepriecinātu, līdz ar pēdējā pasūtījuma precēm nosūtīsim Jums dāvaniņu.. līdz ar atvainošanos no atbildīgajiem kolēģiem.

Patiesā cieņā, skumstošais Xnet kolektīvs

B Beisbolzzz 05.12.2012

Ar xnetu parasti vis gludi gājis, šajā gadījumā laikam var attiecināt "nekļūdās tas, kas neko nedara" hi hi

R Ronnja 02.01.2013

Man ar x-net ar nekad nav bijis problēmu, apkalpošana supper, vienmēr laipni pārdevēji, atzvana ... varbūt kāds bija piekusis tajā dienā, bet tiešām divus gadus pēdējā mirklī pirms Ziemassvētkiem pasūtu preci un viņi man no Rīgas un Jēkabpili atsūta vienas dienas laikā !!! Un pat nenoslinko aiziet uz noliktavu izpēta preci atzvana izstāsta kas un kā !! Viens no labākajiem, uzticamākajiem internetveikaliem !!!