www.sudzibas.lv Xnet Piegāde, kominkācija, zaudējumi.

Xnet.lv - Piegāde, kominkācija, zaudējumi.

Pasūtijām 25.06.2018 ledusskapi, saņēmām apstirnājumu, pasūtijuma numuru. Viss ok. Mājas lapā reklāma, piegāde 2-5dienām. Gaidam. 30.06.2018 savu ledusskapi, dienas otrā pusē uzzinam, kad preci pegādās 02.07.2018
visu saprotu, brīvdienas, loģistika, ok. Pirmdien paņemu brīvu, gaidu ledusskapi. Klusums! Zvanam interesējamies, pasūtijums ir jau bijis noilktavā, esot nodot dpd piegādei. Piegāde būšot 05.07.2018, sarunāju, ka xnet.lv noprecizēs laikus un datumu un informēs mani. Nekas nenotiek, klusums.
Ok, ļoti nepatīkami, divas dienas un nauda pazaudēta, ieplānoju, sarunāju brīvu 05.07.2018
šodien no rīta saņemu īsziņu, ka prece tiks piegādāta 04.07.2018 no pl.13: 30-14: 30. Super, man vienkārši nav ko teikt! Pārtraucu sapūlci, informēju kolēģus, pastāstu kas par lietu, visi smejās, xnet.lv rulē.
Ledusskapis ir mājās, tikai xnet.lv komunikācijas problēmu dēļ esmu pazaudējis laiku un naudu tāda ledusskapja vērtībā. Kā kompensāciju man piedāvāja atlaidi nākamajam pirkumam-bez komentāriem!
Pircēji, padomājiet pirms pieņemat lēmumu iepirkties xnet.lv!

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 04.07.2018

Labdien, Jāni! Atvainojamies ar kavēšanos ar piegādi. Neizdevās paredzētajā dienā nodot kurjerdienestam. Priecājamies, ka izdevās piegādāt ātrāk nekā bijām solījuši. SMS tekstā, ko saņēmāt no kurjerdienesta, varējāt izmantot saiti un norādīt citu piegādes laiku, ja nederēja kurjerdienesta piedāvātais.

J