www.sudzibas.lv Xnet nekvalitatīvas preces (viltojums)

Xnet.lv - nekvalitatīvas preces (viltojums)

Pilnigi priekritu,ka telefoni ir domati citam valstim!Nopirku 2 telefonus,abi atnaca ar ladetajiem kas nav domati LV el. ligzdam!Labi,pec mana pieprasijuma nakosaja diena tika izsutits savienotajs,bet!!! tikai 1!( Otrais cilvekam ,kuram sutiju otro telefonu vajadzeja pirkt jaunu ladetaju!!!+ liekas izmaksas!!
Lietosanas instrukcijas lat.valoda nav!
Uz pogam hieroglifi, pec tam tikai ieraudziju ka Made in China!!!Visi telefoni,ko pirku veikala ir Made by Nokia,bet te China.Loti zel ka pavelu to ieraudziju...
Kvalitate....sausmas!Zvanisanas laika,kaut kadi troksni..ja apkart nav pilnigs klusums,loti gruti sadzirdet ko cilveks otra puse runa!Vinam jakliedz lai es varu kaut ko dzirdet.Kad brauc ar masinu,tas ir vispar murgs!To kas notiek ara,es visu dzirdu telefona!!Ists made in China.
Samaksats par vinu ka par originalo telefonu,bet ista cena vinam ir 3x mazak ,jo vinu pat par kopiju gruti nosaukt.
Par garantiju....domaju ka nav pat verts braukt....2 ned vai vispar menesi staigat bez telefona nav iespejams!Un palasot komentarus ,ko citi raksta,jau ir skaidrs kada bus atbilde no veikala puses.:-(((
P.S. loti zel ka ta!jo 2007.g . ari sutiju telefonu no xnet.lv ,atnaca normals,ists telefons,nevis Kinas razojums.Tapec ari soreiz uzticejos un ieberzos!
Zel.

D

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 30.10.2012

Labdien,
Interesanti, ka jautājumu risinat šeit nevis pie pārdevēja, izmantojot pircēja atteikuma tiesības. Dīvaini, ka nedevāt ziņu, kad nesaņēmāt otro lādētāja pāreju.. Jebkurā gadījumā, aicinu sazināties ar mums (t.67892277, [email protected]), lai rastu risinājumu situācijai ar lādētājiem.

Ja vēlaties norādīt, ka mūsu veikalā esat iegādājies telefona kopiju, tad, diemžēl, šādus telefonus netirgojam. Ražotāji izvēlas dažādas valstis, kur ražot savas ierīces un Ķīna ir viena no tām.

M mainmenumain 30.10.2012

"Uz pogam hieroglifi, pec tam tikai ieraudziju ka Made in China!!!Visi telefoni, ko pirku veikala ir Made by Nokia, bet te China.Loti zel ka pavelu to ieraudziju...""

haha Made by Nokia
in Nokia city? lol

99%visa, ko tu redzi apkārt ir made in china

D ddd 31.10.2012

mainmenumain: varu bidi atsutit, ko izskatas made by nokia(kur nieviena varda nav par China!!) nevis made by china.:))
to xnet.lv:ar pardevejiem bija sazinats!
bija zinots, ka sanemts tikai 1 savienotajs un ieprieks bija minets ka ir 2 telefoni!Bet ka vispar var ienakt prata sutit telefonus ar pavisam citiem ladetajiem, kas nav domati LV ??Ka kaut ko tadu var tirgot?
Par atgriesanu, bija saruna!Bet skaidri bija teikts, ja telefons ir lietots atpakalj nepienem un nemaina (pat tas 14 dienu laika) ... un dzivoju talu no Rigas, uzreiz nebija iespejas braukt un atgiezt!
Konstatet ka vins darbojas bez lietosanas nav iespejams!
Palasot komentarus, pievienojus citiem, jo te jau ta viss skaidrs kada butu atbilde/palidziba no Jusu puses.
Atliek tikai ceret, ka telefons nokalpos vel pusgadu.

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 31.10.2012

Mūsu atbilde un palīdzība ir atbilstoša spēkā esošajai likumdošanai un bieži vien arī vēl pretīmnākošāka klientiem, kas sazinās ar mums un meklē risinājumu. Pat, ja klients atrodas tālu no Rīgas, ir iespējas sazināties un nosūtīt preci, kas neapmierina, pa Pastu, pievienojot nepieciešamo dokumentāciju.

Par kļūdu ar lādētājiem atvainojamies. Tā ir bijusi noliktavas un loģistikas nodaļas kļūda. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja otrs lādētājs aizvien ir aktuāls. Biroja telefons: 67892277.