www.sudzibas.lv Xnet neatbilstoš apraksts

Xnet.lv - neatbilstoš apraksts

Iepērkoties Xnet veikalā pārzvaniet un 2x pārprasiet, vai preces apraksts atbilst tam, kas norādīts internetā. Tam pa virsu, pēc izteiktās pretenzijas viņi izmaina preces specifikāciju pielāgojot to piegādātajam produktam! Foto redzams, ka prece mainīta 16/09/2010, kad arī izteicu pretenziju un kā redzams šī sūdzība ir 16/09 lieki piebilst ka iegādājos to aizvakar.

K

J Juris 03.12.2010

Kristap, es šajā veikalā nu jau laiku vairs kā neiepērkos, lai gan man tas veikals ir tuvu mājām un tuvāk piebraukt.
Strādā viņi tikai darbdienās - būtu kaut pāris stundas sestdienā paredzējuši preču saņemšanai vai nogādāšanai servisā!
Parkinga nav - meklē kur gribi auto lai noliktu!
Līdz sabiedriskajam jāiet labs gabals!
Pārdeva man telefonu, kas nav mūsu reģions un servisā neņem pretī, sūta pie pārdevēja!

Kas attiecas uz Tavu preci. Ja Tu esi iegādājies kā privātpersona, tad pie vienas vietas ko viņi raksta par garantiju - priekš Tevis viņiem tā ir jānodrošina 24mēnešu garumā. Ja kā Juridiska - nu tad būs ņemšanās! ;)
Priekš HP iesaku painteresēties nopirkt garantijas pagarinājumu - tāda kā apdrošināšana. Pa sakarīgu ciparu var piepirkt klāt garantijas! Es tā esmu izdarījis savam datoram. Tagad tam ir 5 gadi garantija!
Nu un iesaku vnk nomainīt interneta veikalu. Dodies uz citu, ja reiz šis veikals pret Tevi izturas, tavuprāt, nekorekti!!!