www.sudzibas.lv Xnet Melo par preces pieejamību un par piegādes laiku

Xnet.lv - Melo par preces pieejamību un par piegādes laiku

Pasūtīju ledusskapi šajā veikalā, apsolīja piegādi pēc 3-5 dienam, pēc 5 dienam zvanīju, pateica viss ok pagaidiet vel nedaudz. Pēc nedēļas piezvanīja un pateica, kā vispār preces nav un to nepiegādās, bet tad viņu web-lappusē ieraudzīju, ka tas veikals pacēla cenu uz vairāk neka 100 eiro uz doto preci. "lielisks serviss" vairu viesiem tikai ieteikt šo veikalu.

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 12.02.2018

Labdien, kā kolēģi paskaidroja, sazinoties ar Jums, prece bija izpārdota un pēc briža bija parādījusies interneta veikalā no cita piegādātāja jau par citu cenu. Ja esat ar mieru iegādāties šo preci par jauno cenu, lūdzu, dodiet ziņu, zvanot pa telefonu 67651234. Paldies, jauku dienu!

Tara paša situacija. 10 nedeļas gaidu kumode. Piegade bija uz 23 marta. Viņi atzvanija ka prece vel nav noliktava. Apsolija ka 100% bus 05.04.2018 , šodien zvaniju - vel nav noliktava.