www.sudzibas.lv Xnet lietots tiek pārdots kā jauns

Xnet.lv - lietots tiek pārdots kā jauns

Nopirku XNETā jaunu telefonu, bet pēc dienas konstatēju ka ir neliels skrāpējums uz ekrāna un uzlādes batereja gaidīšanas režīmā strādā ne vairāk kā 24 stundas!Protams, vēlējos telefonu atdot, bet man tika atteikts, jo ir skrāpējums, kaut tas tur bija jau nopērkot, tikai tai mazajai švīciņai nepievērsu lielu uzmanību, bet tad, kad telefons jāsāk bija lādēt katru dienu, sāka mākt šaubas, vai mans jaunais telefons, jau nav lietots??!!To es noskaidrošu, bet visi pārējie lai uzmanās!!!

J Jorens/Xnet 01.03.2011

Labrīt. Šīrīta telefona sarunā Jūs tikāt informēta, ka uz šo gadījumu neattiecas atteikuma tiesības, jo precei nav saglabāta kvalitāte (prece ir lietota no 22.februāra). Šajā gadījumā telefons ir nedēļu lietots un uz skārienjutīgā ekrāna ir švīka, kas pircējam dod tiesības iesniegt prasījuma pieteikumu. Ja švīka bijusi telefonu saņemot, Jums bija visas tiesības to nepieņemt un izteikt pretenzijas pirkšanas dienā. Labprāt izskatīsim Jūsu pieteikumu likumā paredzētajā kārtībā.

J Joske 01.03.2011

Pērkot xnetā telefonu iesaku skatīties lai iepakojums nav atvērts! Viņi pārdod kaut kādus kreisos telefonus!
Man tā bija!
Nopirku Samsungu - iepakojums bija atvērts. Jautāju kāpēc - nu tipa vajadzējis izņemt garantijas karti lai aizpildītu visu info. tā kā pēc rakstura, diemžēl, neesmu kašķīgs - pieņēmu ka ir normāli un neko neteicu!
Tad telefons nokārās pēc pāris dienām. Aizgāju, teicu lai maina nost. Nomainīja. Tikai tas nomainītais atkal bija ar atvērtu kasti...
Pēc kādiem mēnešiem lietošanas salūza. Aizgāju uz servisu kas Mūkusalas ielā kur Trodeks. Tur man pateica, ka telefons nav mūsu tirgum paredzēts, ir kaut kāds kreisais, un uz garantiju nepaņēma! Gāju pie xneta, šie tad remontēja kaut kur, Dievs vien zina kur! Bet saprotu, ka ne ražotāja pilnvarotā servisā, jo ražotāja pilnvarotais serviss atteica remontu! Sanāk, ka man notirgo iespējams viltojumu. Iespējams nelegālu telefonu. Iespējams... Da viss kas iespējams!
Neuzticos es vairs šim ne uzņēmumam, bet kantorim! Ne par mata tiesu neuzticos!!! Un citiem arī neiesaku pie viņiem iepirkties!

PS
Viņiem ir debila atrašanās vieta, kur nav ne normāla sabiedriskā satiksme, ne normāls parkings. Laikam grib lai visi maksā par šo kurjeru darbu!

Q QWE 01.03.2011

Jorens: nekar ka nu makaronus uz ausīm. Baterijas dzīve ir jau pietiekošs apstiprinājums tam, ka telefons ir bijis lietots. Ir pietiekoši daudz servisu, kas to pateiks. Nemaz nerunājot par to, ka šāda prakse ar jūsu bodi ir jau tautā zināma. Savu reputāciju jūs varētu celt nākot pretī, nevis rakstot sausus pekstiņus par kaut kādu likumā noteikto kārtību. Likumā noteiktā kārtība ir tāda, ka ja tu iegādājies jaunu preci par pilnu tās cenu, tai ir jābūt jaunai (t.i. - nelietotai).

Z Zinaida 01.03.2011

Vesna ... eblivoe vremja ...

Q QWE 01.03.2011

Zinaida: aha.

A Agita 01.03.2011

Telefons tiks nodots ekspertam un ja izrādīsies, ka tas ir jau lietots, tad rīkošos tālāk...ne tik miermīlīgā ceļā, ka to gribēju šorīt...

K Ktistina 02.03.2011

A ja hotela vot takoiiiiiiii!

T takia 13.04.2011

Nu ko, nobijāties ! HI-HI ! Kur tad bravūrīgā dāma palika ?

Z Zmaster 03.10.2011

Nu viedtelefoniem (lielākā daļa touchscreen telefonu ir iekļaujami tajā kategorijā) jau baterija visbiežāk tur 1-2 dienas jauniem.