www.sudzibas.lv Xnet Krāpnieki

Xnet.lv - Krāpnieki

Aptuveni meenesi atpakal iegaadaatais komplekts ir nekvalitatiivs.pleeve ko liimee uz ekraana nav nepieciesama, jo sim modelim ir Gorilla glass stikls kursh neskraapeejaas.Auto turetaajs stiprinaajuma vietaa kustaas.Dermantiina macins peec meenesa lietosanas saak jukt ara, vai nu jaaliimee vai jaamet laukaa, auto laadeetaaju neesmu lietojis, jo aparaats ir pietiekosi daargs lai uz vinja izmeeginaatu neoriginalu laadeetaaju.Komentaars ir ievietots arii pie preces, bet domaaju ka tur to izdzeesiis jo savaadaak jau nevarees paardot komplektu kura veertiiba reaali ir 4-5LS par 20LS kura itkaa ir akcijas cena" (Cena: 19.99 Ls (16.39 bez PVN)
Akcija no 20.08.2011 - 31.08.2011! Parasti 28.99 Ls) "

J JR 22.08.2011

Nezinu vai XNET ir krāpnieki vai nav! Bet iespējams, ka viņiem ir pie vienas vietas viņu klienti! Es jau labu laiku tur neiepērkos, lai arī viņi ir tuvu no manas mājas un varētu pat kājām aizstaigāt pakaļ precei! Tā attieksme ir bijusi tik pretīga un tizla, ka es turp vairs nedodos. Un neesmu es tas lecīgais klients, vai kas tml.
Tagad, nu jau vairāki pirkumi ir veikti citā internet veikalā. Esmu apmierināts gan ar preču pieejamību, gan ar cenām, gan it sevišķi ar pozitīvu attieksmi, pat rūpēm par klientu no personāla puses!
man liekas, ka XNETā no tā nekas nav!

E Exsecutioner 01.03.2012