www.sudzibas.lv Xnet Briesmīgs darbinieks

Xnet.lv - Briesmīgs darbinieks

Šodien iegriezos Xnet birojā, tur divi klientu apkalpošanas speciālisti-jauka sieviete un pats nelabais vārdu tiešākajā nozīmē.Laikam neizgulējies,nedabūjis vai kā savādāk,bet attieksme vnk briesmīga.Gribējās vnk pateikt aizver muti un nejaucies vai arī otrs variants galvā iezibējās-ja es nebūtu meitene-iedod pa aci.Es ceru,ka Dieviņš visu dzirdēja un sodīs viņu:) Žēl,ka neredzēju viņa vārdu un uzvārdu.

donna b 28.12.2012

*Žēl, ka neredzēju viņa vārdu un uzvārdu.* Nu i par ko tagad sudzeties? Varbut pati neesi dabujusi vai ka un tapec cilveku apruna? Pat neteici ko vins tev tik pretigu izdarija.

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 28.12.2012

Labdien, žēl, ka Jums radies šāds priekšstats par uzņēmumu, neskatoties uz to, ka ātri un jauki kopīgiem spēkiem atrisinājām Jūsu jautājumu un vēlmi. Mūsu servisa darbinieka prasība pēc atgriežamās ierīces pārbaudes bija korekta, tomēr izlēmām ātrāk un izdevīgāk klientam atrisināt šo gadījumu, jo aizvien taču ir Ziemassvētki!

Mēs, protams, ļoti priecātos, ja arī šo stāsta daļu mūsu klienti visiem stāstītu - ātri, ērti un klientam izdevīgi.. :) Priecīgus svētkus!