Xnet.lv - Brāķis

Tika nopirkts Nokia Lumia 735 , kurjers atveda, (nelasa sim karti), nākamajā dienā aizvedu atpakaļ, (atgriezu pirkumi) 2 nedēļas xnet neko neziņo un neatgrīež naudu, zvanu bet viss vienalga viņiem nekādu info nesniedz gaidam kautko nav ne telefona un naudas.

V

K kreditorsPG 08.12.2014

Nu ja tu vnk aizvedi atpakaļ uz veikalu tad jau iespējams viņi vienkārši pa garantiju tev to salabos!

R ri4y 08.12.2014

Vajadzēja izmantot savas PTA tiesības 14 dienu laikā aizved telefonu un prasi naudu, ka remontu nevajag, tad viss ātrāk būtu nosūtītu uz ekspertīzi un 3-5 darba dienu laikā būtu nauda, bet tā viņi tavu telefonu nosūtījuši uz Somiju, ražošanas cehu, lai šie nomaina detaļu un atdod tev telefonu. Kāpēc tā? Jo viņiem ir sava telefonu tirdzniecības bāze un viņi pa tiešo iepērk šos telefonus no piegādātājiem, bez starpniekiem Latvijā.

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 08.12.2014

Labvakar,
Jūsu telefons atrodas servisā un notiek tā diagnoztika. Protams, ja tiks konstatēts rūpnīcas defekts, naudu noteikti uzreiz atgriezīsim. Diemžēl, šajā gadījumā 14 dienu atgriešanas tiesības nedarbojas, jo, pirmkārt, pircējs ir juridiska persona, uz kuru PTA tiesības neattiecas, un, otrkārt, prece mūsu birojā saņemta ar defektu, kas liek sākumā noskaidrot defekta iemeslus.

Jau tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu servisa darbinieks, lai saskaņotu rīcības plānu.

M Mierinsh 09.12.2014

pareizi uzreiz pasaka ka 14 dienas izmantot tu nevari ja nedabusi naudu tad pats vainigs

T tautietis99 10.12.2014

Heh ne pirmā reize, cik esmu iepircies tad ļoti daudzas mantas ir bijušas brāķi, tas pats ir 1a un 24.lv. Īsti pat nezinu kur, lai iepērkās.

K kreditorsPG 10.12.2014

tautietis99, varbūt vienkārši jaatbrīvojas no paranojas, ka visi mēģina tev ko iesmērēt. Jāsaprot, ka tie interneta veikali, kam cenas neizlec kā ūber zemākas nekā citiem veikaliem - visi viņi iepērk preces no vieniem un tiem pašiem piegādātājiem. Uz datortehniku vispār kapājas par centiem, nevis par Eiro - peļņa tur nav nekāda lielā. Un preču kvalitāte ir visiem vienāda! Jāsaprot, ka tehnika mēdz salūzt. No tā nevajag taisīt traģēdiju! Vienkārši cilvēki kā slimi palikuši - visur paranoiski redz "čakarētājus" un kā tik kas, tā prasa lai preces maina!

Z [email protected] 11.12.2014

nezinu, bet neko sliktu nevaru par Xnet teikt, esmu vairākkārt iepirkusies un vienmēr viss ir bijis okii