www.sudzibas.lv Xnet Slikts serviss, preces nav!

Xnet - Slikts serviss, preces nav!

Preci pasūtīju 20.02. Piegādes termiņš 28.02. Prece neatnāk, sāku zvanīt atbilde - prece būs, gaidam. 28.02. Atnāk epasts ka nodota prece dpd, tuvākās dd laika būs, gaidu, nav! Zvanu uz dpd - pārsteigums - neviena prece uz manu adresi nav nodota! Zvanu xnet - sieviete atbild ka ir nosūtits pieprasījums, gaida atbildi. No kā? Nepaskaidro, liek gaidīt līdz nākamajai dienai - zvanam nākamajā dienā, gaidam līdz vakaram atbildi, 3. Dienā zvanu ar lūgumu atgriezt naudu-nevar jo nezin kur atrodas musu prece! (dpd nav nodota) Ptac iesniegums jau nosūtīts. Varbūt tie preci palīdzēs xnet noliktavās atrast! Bērns paliek bez ratiem 😭

04.03.2020

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 05.03.2020

Labdien, šoreiz iznācis pārpratums noliktavai ar DPD kurjeru - nodots un paņemts sūtījums bez pavaddokumentiem, ko nebija iespējams identificēt DPD pusē, tāpēc arī partneri teica, ka neredz šo sūtījumu. Atvainojamies jau gadījušos jucekli. Nauda jau ir pārskaitīta atpakaļ.

Z