www.sudzibas.lv Xnet slikts serviss

AtrisinātaXnet - slikts serviss

Diemžēl mana pieredze ir ļoti sarūgtinoša.
Drīz jau būs pagājuši 2 mēneši kopš pasūtīju no šī internetveikala preci, bet joprojām neesmu sagaidījusi ne preci, ne atgrieztu naudu. Jau vairākkārt ir zvanīts firmai, bet diemžēl vienmēr sagaidīta viena un tā pati atbilde - ar Jums sazināsies mūsu menedžeris. Rodas jautājums priekš kam vispār ir pieņemtas šīs personas, kas atbild uz klientu zvaniem, ja vienīgais ko viņas var izdarīt ir nodot klienta numuru tālāk menedžerim. Un lieki piebilst, ka menedžera zvans tā arī netiek sagaidīts.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Vineta Graumane 13.03.2016

Pēc sūdzības ievietošanas šajā portālā problēma ātri vien tika atrisināta, jau nākamajā dienā tika saņemti e-pasti, zvani, īsziņas un pēc pāris dienām preci saņēmu. Tikai žēl, ka vien pēc sūdzības izteikšanas radās tik liela atsaucība un pretimnākšana.

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 09.03.2016

Labdien, Vineta,
Diemžēl, mūsu konsultantam nebija izdevies piektdien ar Jums sazināties pēc ziņas no zvanu centra, bet vakar tika nosūtīta atbilde arī epastā. Konsultants nupat vēlreiz nesekmīgi centās ar Jums sazināties. Lūdzu, atzvaniet, kad tas ir iespējams. Jauku dienu vēlot..

K kreditorsPG 11.03.2016

Viņi vispār vēl strādā? Man liekas, ka Latvijā ir tikai rdveikals.lv, 1a.lv un 220.lv
xnet kādreiz bija zināms, tagad kaut kā neuzrunā...