www.sudzibas.lv Xnet Slikts serviss

Xnet - Slikts serviss

Vienkārši nenormāls serviss.
Internetā veicot pasūtījumu un maksājot par piegādi, Sola piegādāt 2 nedēļu laikā. Pasūtījums 1. Jan, piegādi "ap 15. Jan". Tagad pagarina piegādes laiku uz vēl vienu nedēļu - "ap 21. Jan"
turklāt vēl pa Vidām izrādās, ka kāda no precēm viņiem nemaz nav.
Kāpēc uzreiz nesaka godīgi - nezinām, kas mums reāli ir pārdodams un tas, kas reāli ir - nezinām, kad jūs dabūsiet!
Krāpniecība. Varbūt vispār tikai pēc gada pusi no pasūtījuma piegādās.
Esmu ļoti dusmīga un nelaimīga

15.01.2021

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 11.02.2021

Labdien, liela daļa preču, ko piedāvājam, atrodas mūsu sadarbības partneru noliktavās Baltijā un citur Eiropā. Tā ir normāla interneta veikalu darbības prakse.
Ņemot vērā ārkārtas situāciju daudzās valstīs un ar piegādēm, preču saņemšana mūsu noliktavā var kavēties, par ko informējam klientu nekavējoties un strādājam, lai pasūtījumi tiek saņemti pēc iespējas ātrāk. Jauku dienu!