www.sudzibas.lv Xnet Saplēsta prece, neatbilstoša krāsa.

Xnet - Saplēsta prece, neatbilstoša krāsa.

Nopirku jau otro putekļu sūcēju internet veikalā kurš neatbilst krāsai un divās vietās korpusam plaisas, man nav pacietības vairs gaidīt un braukāt nodot bojātās preces uz veikalu kad reiz tas beigsies? Dpd kurjērs neļauj apskatīt preci kamēr nav samaksāts un aizlaižas, pilnīga nelikumība no visām pusēm.

E

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 28.02.2018

Labdien, Edžiņ! Lūdzu, sazinieties ar mūsu servisa konsultantu, lai vienotos par ērtāko situācijas risinājumu pa tālruni 67651234 vai rakstiet uz epastu [email protected], pievienojot fotogrāfijas, informāciju par pasūtījumu (pasūtījuma numurs, telefona numurs pasūtījumā) un situācijas aprakstu.
Diemžēl noliktavā nav iespējas pārbaudīt katras preces stāvokli aizvērtā iepakojumā, bet preču atvēršana varētu liecināt par to, ka prece ir lietota. Šādas darbības nepraktizējam.