www.sudzibas.lv Xnet Saliekamā metāla garāža

Xnet - Saliekamā metāla garāža

Nepērciet zaļo saliekamo metāla garāžu, pamatīga ķīniešu darinājums, montāžniekiem legoklucītis, plāns metāls, mazi jumta salaidumi un pēc salikšanas ūdens tek iekšā pa šuvēm, durvju automātikas instrukcija ķīniešu valodā, ar kuru programmētājs netiek galā un garāžu nevar lietot.

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 05.10.2017

Labdien, diemžēl, nevaram identificēt Jūsu pasūtījumu un palīdzēt ar instrukciju, kas pazudusi. Lūdzu, rakstiet epastu uz [email protected], lai varam atrisināt situāciju. Paldies.

T Tong Po 06.10.2017

Ak vai, vēl tak ir tāds Xnets... pavisam jau biju aizmirsis par tāda veikala eksistenci. Kādreiz gan šie bija vieni no līderiem tirgū. Laiks iet un viss mainās. PIeķēru sevi pie domas, ka, meklējot kādu preci internetā, Xnet vispār nekad neienāk prātā kā variants.

Sūdzības autorei - instrukciju vienmēr var uzjautāt pārdevējam! Noteikti viņiem tādai ir jābūt, jo tāda ir Latvijas Republikas likumdošanas prasība. Ja nav - sūti, lai, vai nu paši brauc un visu montē un regulē, vai, lai brauc savāc atpakaļ to mantu un atgriež Tev naudu.