www.sudzibas.lv Xnet Remonta termins

Xnet - Remonta termins

Atdevu telefona garantijas remontam, teica ka ne vairak ka 30 dienas, zvanu kad pagaja 30 dienas, nekadu atbildi vini dot nespej, kas ar telefonu un kur vins ir vini ari nezina, sola ka sazinasiet sodien ar mani, pagaja vel 3 dienas zvanu atkal nekas nemainas, neko nezin kur telefons atbildet nevar, tada veida zvaniju vel 5 reizes, telefonu neatgriez nekadu atbildi nedod, pagaja jau 45 dienas kops atdevu uz garantijas remontu, sodien vairak necel klausuli no mana numura kad zvanu.... Baigais kantoris, pirmdien rakstisu iesniegumu pateretaju aisardzibai... Pilnigi nekompetenti darbinieki. Neiesaku nevienam pirkt no viniem kaut-ko...

Apxumad 12.11.2016

Александр весь гарантийный товар отправляют за границу, это может больше месяца процедура занять, отнеситесь к этому с пониманием, иногда по 2 месяца от производителя ждем ответ, я не работник этого магазина а лишь пишу из лично опыта в интернет торговле.

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 14.11.2016

Labdien, Aleksandr,
diemžēl, pēc sniegtās informācijas nevaram identificēt klientu, kura situācija būtu līdzīga aprakstītajai un kurš būtu pie mums atstājis savu telefonu servisā. Lūdzu, rakstiet [email protected], lai varam saprast un atrisināt situāciju. Paldies un jauku dienu!

A Aleksandrs18 15.11.2016

Tad vel sanak, ka jums tadu klientu ir daudz, kuri nevar dabut atpakal no remonta savu ierici, nu nekas, komisija tiks gala!