www.sudzibas.lv Xnet Par savlaicīgi naudu atgriešanu

Xnet - Par savlaicīgi naudu atgriešanu

Labdien! Bija pasūtījums uz līzingu, pirmo iemaksu firma paņēma uzreiz, pēc diena bija atteikums no līzinga, pieprasīja naudu atpakaļ solija pēc divām dienām atgriezt (visa saruna pierakstīta telefona) naudu tā nesagaidīja, piezvanīja pēc 4 dienām sāka gaidīt vēl var būt 2 dienas var būt 4 dienas Rinda kārta. Kāda rīnda kad kad prece klients nesaņem, nav precizē datus tikai solījumi. Uzmanīgi klientiem kurie grib ņemt prece līzinga

SelīnaMM 10.12.2020

Man nekad nav bijušas problēmas ar šo internetveikalu prakstiski ar nevienu, kas es esmu vienīga veiksminiece ka man viss apmierina? :D

T Taisnīgums99 10.12.2020

Jums tapat bus agri vai velu problemas, jus vienkarsi parak reti ieperkaties, ir tadi cilveki kuriem muzdien ir problemas, ja jau te sudzaties tad esat viena no vinjiem ta ka driz pienaks ari jusu karta.