www.sudzibas.lv Xnet Neprofesionāla darba kvalitāte

Xnet - Neprofesionāla darba kvalitāte

Interneta pasutijums izpildes laiks 3-4 nedelas, pasutijums atnaca pec nedelas, kada veida divstavu gultu var uztaisit un piegadat nedelas laika nav saprotams.
Piegade tika sarunata pec 3 nedelam uz 09.07 (brivdiena) par to ari veikals nezinaja. Sobrid pasutijums nav pie viniem, un kur vinu meklet ari nezina. Darbinieku atbildes uz jautajumiem ir tikai nezinu, un met klausuli nost, jo nespej atbildet. Ka klientu kvalitativa apkalposana ir nulle.

Papildināts A.vindaca 08.07.2018

Problemu operatori nevar atrisinat.

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 11.07.2018

Diemžēl, neizdodas ar Jums sazināties pa telefonu.

A absk12 08.07.2018

Jūs domājat ka speciāli Jums taisa to gūltu?Viņas ir gatavas jau gadiem desmit uz priekšu,vienkārši piegādā no noliktavas un to var izdarīt nedēļas laikā.
Bet tas ka apkalpošana šādos uzņēmumos ir zem līmeņa sen jau zināms.

A A.vindaca 08.07.2018

Logiski domajot piegades laiks 3-4 nedelas no Igaunijas, tad ta ari vajadzetu but, ka izgatavo uz pasutijumu.Ne jau visi katru dienu perk divstavu gultas.Pat ja ne uz pasutijumu, tad vajag bridinat piegades laiku ne tikai maksimalo bet ari minimalo, cilveki tomer rekinas ar naudam, laiku, darbu.
Vajadzetu vel uznemuma galvenajam uzrakstit, lai sakarto personalu un tas atbildes kuras prieksa uzrakstitas parlabot, vai atlasit darbiniekus par labu atalgojumu, lai nemet klausuli nost.

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 10.07.2018

Labdien, atvainojamies par pāragro piegādes mēģinājumu. Jūsu pasūtījums ir atgriezies mūsu noliktavā pēc neveiksmīgiem piegādes mēģinājumiem, bet šodien centīsimies ar Jums sazināties par pieņemamu saņemšanas datumu. Līdz šim brīdim tas nav izdevies, jo uz zvaniem neatbildat.
Jūsu izvēlētā prece ir viena no populārākajām mūsu veikalā, tāpēc, diemžēl, nevaram rezervēt šo preci uz ilgstošu laiku, tomēr šobrīd tās ir pieejama mūsu noliktavā, tāpēc varam nodrošināt ātru piegādi.