www.sudzibas.lv Xnet Neatgriež naudu par atgrieztu preci bez bojājumiem

Xnet - Neatgriež naudu par atgrieztu preci bez bojājumiem

Prece saņemta atpakaļ veikalā pirms 20 dienām, naudu neatgriež, tikai Saka, ka iesniegts grāmatvedībā. 14 dienu atgriešana nedarbojas. Gatavojos sniegt sūdzību ptac. Labi, ka līdzekļi ir, bet ja pēc didriksons jaku kā vienīgo ziemai tas ir šausmīgi. Šo veikalu vajadzētu slēgt. Nebija pievienota atgriešanas veidlapa.

24.11.2020

Papildināts DV 24.11.2020

Neviens nezvana, neinformē.

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 25.11.2020

Labdien, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, norādot pasūtījuma numuru, rakstot uz epastu [email protected]. Vēlamies pēc iespējas ātrāk atrisināt šo situāciju.

Diemžēl, šobrīd nevaram identificēt Jūsu pasūtījumu.

D

T Taisnīgums99 24.11.2020

Labak uzreiz rakstat Romas pavestam.Nav nevienam vinjiem Jums jazvana, jums tik ir jagaida.

I [email protected] 23.12.2020

Tagad nu saprotu,ka es arī tieku čakarēta no šī veikala puses-baro tik ar tukšiem solījumiem,tatad meliem!Kaut gan mana vaina nav nekur!Atveca ne to preci ko sūtīju,samaksāju turpat 100 eiro,nepareizo atdevu ,un nu man ne nauda,ne prece!Robotiska attieksme pret cilvrku,maļ vienu un to pašu!Sūdzību patērētajos jau iesniedzu,ja nelidzēs,iešu tālāk,paldies dievam radiniece strādā finanšu.policijā!Beigās ,dšrgsis X net jūs man to preci uzdāvināsiet plys vēl ar kompensāciju!Un atcerieties-klientam vienmēr taisnība!pie jums pasūty pirmo un pēdējo reizi,par antireklāmu nemaz nerunāju!

T Taisnīgums99 24.12.2020

Jusu radiniecei noteikti bus kauns jusu vieta. Ejiet noteikti talak, pastaiga naks par labu.