www.sudzibas.lv Xnet Lielās atlaides neeksistē! Saņemt šādu preci nav iespējams!

Xnet - Lielās atlaides neeksistē! Saņemt šādu preci nav iespējams!

Piektdienas vakarā iegādājos Xnet interneta veikalā veļasmašīnu ar brīnumainu atlaidi - 70%. Pie pasūtījuma veikšanas internetā arī uzreiz to apmaksāju. Nākošajā darba dienā menedžeris man atzvanīja un teica, ka prece ar norādīto cenu brīvdienās ir jau izpārdota un nav vairs iespējams to saņemt. Uz jautājumu - kā brīvdienās var būt izpārdota prece ko esmu jau piektdien nopirkusi pārskaitot naudu, atbilde bija šāda:"sistēmā informācija tik ātri neatjaunojas un nespējam savlaicīgi izsekot pirkumiem!" Atbilde zem katras kritikas jebkurā gadījumā!! Vienīgais pluss - naudu 100% jau šodien solīja atgriezt kontā.

J

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 07.03.2016

Labdien,
jebkurā akcijā preču skaits ir ierobežots un arī šajā gadījumā konkrētās preces par konkrēto cenu pirmdienas rītā jau bija izpārdotas, par ko kolēģis Jūs laicīgi informēja. Jauku dienu vēlot - Xnet interneta veikals.

J Juta 12345 07.03.2016

Tad tā arī vajag rakstīt, ka preču skaits ir ierobežots, nevis, ka cena spēkā no 2016.03.01-2016.03.31!Jūsuprāt tā ir profesionāla atbilde un vai vispār vai tā ir atbilde - "Nespējam izsekot pārdoto preču plūsmai"!? Ja nespējat izsekot preču plūsmai un izvietot adekvātu info par mājaslapā norādītajām cenām un preču pieejamību (kas ir interneta veikala būtība, jo fiziska veikala nav kur aizbraukt un pārliecināties vai prece eksistē!!!), tad par ko algu saņemat un kādēļ kādam tas vispār ir jāapmaksā?

J Juta 12345 07.03.2016

Starpcitu - menedžera solījums šodien atgriezt samaksāto naudu manā kontā arī nav izpildīts!!

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 08.03.2016

Labdien,
Nauda ir atskaitīta atpakaļ. Ņemot vērā, ka norēķinājāties tiešsaistē ar maksājumu karti, šis process var aizņemt nedaudz ilgāk nekā naudas atgriešana uz norēķinu kontu. Tomēr - viss notiek!

A anna.b 21.03.2016

Ar Xnetu tikai pozitiva sadarbiba ir bijusi,