www.sudzibas.lv Xnet Krāpšana

Xnet - Krāpšana

Meklēju konkrētu preci caur salidzini.lv. Rezultātos gan reklāmas, gan lētākos parādījās xnet.lv prece. Bet cena tajās bija zemākas, nekā īstenībā, atverot mājas lapu. Pie tā arī mājas lapā preču sarakstā bija zemāka cena, nekā atverot preci (pielikumā bildes) .

Izstāstot situāciju pārstāvim, dabūju veselu rindu ar bezatbildīgām atbildēm: kā viņiem nav nekādu saistību ar portālu salidzini.lv, tad "labi, ir, bet nav saistību ar reklāmu", tad "labi, ir, bet datu atjaunošana tur atpaliek" utt. Šāda sarunā uzreiz parada attieksmi pret klientu.

Melo reklāmā un sava mājas lapa, ja negrib atzīt iespējamo kļūdu.

01.04.2019

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 02.04.2019

Labdien, kā jau kolēģi minēja, cenas bija mainījušās interneta veikalā, bet vēl nebija atjaunojušās Salīdzini.lv. Šobrīd informācija ir atjaunojusies un cenas tiek uzrādītas korekti. Atvainojamies, ja esam radījuši kādas neērtības. Lai jauka diena un pirkumi!

L lllypa 01.04.2019

Pielikumā bildes.

Ventilators 01.04.2019

Ir gan saistība, jo Xnet padod datus uz salidzini.lv. Viņiem gan pašiem jārisina problēmas ar salidzini.lv ja gadījumā tiek norādītas nepareizas cenas. Salidzini.lv nav pie tā vainīgs, ko padod Xnet.lv

L lllypa 01.04.2019

Tieši tā. Pats nodarbojos ar IT un skaidri zinu, kā darbojas salidzini.lv. Bet muļķīgākais bija pateikt, ka "mums nav saistību ar reklāmu". Tas gan nesakrīt ar pasaules un biznesa konceptiem.)

D Dom2 01.04.2019

Не берите EXIT Silhouette.
Если позволяют финансы , возьмите EXIT JUMPARENA, не пожалеете.

R Raivis 01.04.2019

Vai tad tāds cepiens sanāk?