www.sudzibas.lv Xnet krāpšana

Xnet - krāpšana

Nopirku elektrolux veļasmašīnu,kurai komplektā līdzi nāk mazgāšanas līdzeklis un veļas mīkstinātājs , 100 mazgāšanas reizēm [to dod pats ražotājs ,elektrolux.com]. Saņēmu veļasmašīnu ,bet mazgājamo līdzekļu nav. Jūtos apkrāpts, apšmaukts, apzagts. Zvanīju viņiem ,taisnojās ,ka darbinieki aizmirsuši pievienot pakai. Pirmdien man atzvanīšot menedžeris un pastāstīšot kur varu saņemt (dīvaini ,jo esmu samaksājis par piegādi 25 eiro) Ar nepacietību gaidu menedžera zvanu, jo pēc būtības pagaidām esmu saņēmis tikai pusi pasūtītās preces.

Papildināts Arvis Āboltiņš 10.12.2016

Menedžeris man piezvanīja, solījās tuvāko 2 darba dienu laikā iztrūkstošo preci piegādāt.Ceru ,ka tā bija tikai cilvēcīga darbinieku kļūda ,bet palasot visdažādākās atsauksmes par visdažādākajiem veikaliem saproti, ka jābūt ļoti uzmanīgam, tāpēc reaģēju tik strauji.

iDmore 10.12.2016

Veikals atzina kļūdu, meklēs kā atrast risinājumu, bet tu pat nesaņemot risinājuma piedāvājumu jau raudi.. Lupata..

Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 12.12.2016

Labdien, kā jau kolēģis minēja, dāvana tiks piegādāta tuvākajā laikā. Atvainojamies par sagādātajām neēretībām.

č Čupakabra 12.12.2016

Nu, kam negadās:) Ja pasūtījumu daudz, var būt visādi. Ir šad tad gadījies šo to no Xneta pasūtīt, reizēm tiešām kaut kas palicis sūtījumā neielikts. Bet vienmēr veikals ir operatīvi noreaģējis un trūkstošo atsūtījis. Pat ar bonusu:) Īpašais paldies Mārtiņam:)

Ventilators 12.12.2016

Izlasīju un gribēju uzreiz lēkt pa logu ārā.