www.sudzibas.lv Xnet Instrukcija valsts valoda

Xnet - Instrukcija valsts valoda

Gribēju sievai uzdāvināt kafijas automātu ar iebūvētam dzirnaviņām. Sūtījumu pasūtīju ar saņemšanu pasta nodaļa ar pēcapmaksu. Atverot iepakojumu instrukcija bija kādas sešas valodas tikai ne latviešu vai krievu, sazinājos ar veikalu solija izsūtīt uz e-pastu. Pagajusas5dienas instrukcijas nav pārdevu sievas dāvanu par puscenu. Nesaprotu ka vispār var pārdot preci bez instrukcijas valsts valoda.

20.12.2020

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 22.12.2020

Labdien, atvainojamies par starpgadījumu. Protams, Jums ir taisnība - visām precēm, ko tirgojam, ir jābūt instrukcijai valsts valodā. Diemžēl, reizēm ir situācijas, kad piegādātājs nav izpildījis šo obligāto prasību. Tad klients sazinās ar mums un mēs nosūtam trūkstošo dokumentu. Jūsu gadījumā gan, diemžēl, pirmssvētku sprintā šis nav atrisināts līdz galam un risinājums ir palicis pusceļā.

Interesanti, ka izvēlējāties pārdot ierīci par puscenu, kā rakstāt. Jebkuram attālinātajam pirkumam darbojas 14 dienu atgriešanas tiesības un mēs kā pārdevējs paņemtu preci atpakaļ un atmaksātu naudu, ja Jūs neapmierināja piegādātās preces kvalitāte un komplektācija.

Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

E