www.sudzibas.lv Xnet Bojājums un nepatiesa informācija

Xnet - Bojājums un nepatiesa informācija

Bērns ilgi bija krājis naudu elektromobilim. Beidzot ir pienācis brīdis, kad varējam izvēlēties piemerotāko mašīnīti. Meklējām, lai lietotāju svars varētu būt lielāks par 35 kg, jo gribētos lai automobilis derētu pēc iespējas ilgākam laikam. Pasūtījām ford ranger 4x4 apvidus auto. Xnet mājas lapā bija norādīts max svars 50kg. Vēlreiz pārjautājām, vai nav kļūda. Atbilde bija, ka tiešām lietotāju svars ir 50 kg. Ok. Mašīna ir atbraukusi. Bērns ir laimīgs. Uz iepakojuma ir noradīts svars - max 35kg... Ļoti gribējām uzreiz sūtīt to mašīnu atpakaļ, bet bērns jau divas nedēļas bija gaidījis savu nopelnīto automobīli. Atstājām, jo pagaidām bērna svars ir 20 kg. Bērns ir pabraukājis reizes 5 (jo braukājā tikai brīvdienās) un mašīnai jau ir salūzusi detaļa, kura tur riteni. Aizrakstījām xnet veikalam, ka ir vajadzīgs serviss. Atbildes pagaidām nav... Un bērns ir bez nopelnītas mašīnas: (

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 13.06.2018

Labdien, atvainojamies par neprecizitāti ar preces aprakstu. Diemžēl, ne vienmēr preces piegādātāja apraksti ir precīzi un sakrīt ar ražotāja rakstīto uz preces iepakojuma. Esam izlabojuši preču aprakstus mājaslapā.
Šobrīd prece ir paņemta no jums un dosim ziņu par iespējamajiem risinājumiem. Jauku dienu!

J