www.e-baby.lv - Krāpnieki

10 mēnešus atpakaļ pasūtīju ratiņus un vēljoprojām neesmu saņēmusi.
Solīja piegādāt prreci 4 nedēļu laikā, bet nepiegādāja.
Pašlaik no dienas uz dienu sola piegādi, telefonu man neceļ.
Ratiņus kuru katru mirkli būs vajadzība sākt lietot.
Nezinu ko iesākt...

E

I IvarsCerpins 05.06.2010

NU neko...

A Agnese 07.07.2010

Jā! Man arī bija problēmas ar šo veikalu!
Pasūtiju tur autokresliņu, ko ta arī nesaņēmu. Arī solīja, ka piegādās katru dienu gaidu, gaidu un nekā! Baigās sacēlu traci zvanot katru dienu, baigās dabūju atpakaļ naudu! Nekad vairs tajā veikalā neko nepasūtīšu un neiesaku citiem!

I Ieva 12.08.2010

Man arī tas pats. Ratiņus tā arī nesaņēmu un samaksāto naudu arī!

V ValdaP 02.12.2010

Iepērkos regulāri. Viss vienmēr kārtībā. Ir pasūtītas arī dāvanas kolēģiem. Norunātajā laikā tiek piegādātas kā pārsteigums. Valda P.

F fredis 10.12.2010

Jauks veikals. Tikai pozitīvas atsauksmes. Veikti daudz pirkumi.

I Inga 14.02.2011

Man arī bija problēmas ar šo veikalu. Pasūtīju bērnam autosēdeklīti un barošanas krēsliņu un ieskaitīju viņiem naudu, solīja preci pēc 2-3 dienām, nu jau pagājis mēnesis ne preces, ne naudas.Iesaku šim kantorim iet ar lielu līkumu. Nesaprotu no kā tāds kantoris vispār eksistē ar tādu darba stilu, sen vajadzētu viņus klopēt ciet. Te būtu darbs patērētāju tiesību aizsardzības centram.

Z Zane 16.02.2011

Vīrs 2 preces ir sūtījis šajā veikalā, abas saņēmām norunātajā laikā, nekādas kavēšanās.
Rēķinus vienmēr apmaksājam ar internetbankas starpniecību, jo nepatīk norēķināties skaidrā naudā par lielām summām.
Mums atkal neveicās ar veikalu 220.lv samaksājām rēķinu un nevaram nekādi sagaidīt preci.

K Kate 01.03.2011

Aizvakar pasūtījām barošanas krēsliņu un šodien Valmierā jau saņēmām. Ļoti laipna apkalpošana. Un pirmajam rakstītajam komentāram vispār nav ticamības pakāpes, kā var gaidīt ratus 10 mēnešus :) varbūt bija domātas 10 nedēļas? Jo arī esmu sūtījusi preci, kurai piegādes termiņš bija 8-10 nedēļas. Bet nu 10 mēn, neticami pavisam.

Z Zane 19.05.2011

Labdien. PTAC lūgums pārbaudīt šos ierakstus, jo ja ir bijusi kāda pasūtījuma kavēšanās, pasūtījuma piegāde ir veikta vienojoties ar klientu par piegādes termiņa kavēšanos vai arī ja preces piegādi nav bijis iespējams nodrošināt ir atgriezts maksājums.

Z Zane 19.05.2011

Par pirmās komentētājas info: piegādes termiņš tika norunāts 4-8 nedēļas nevis mēneši.
Pasūtījums tika piegādāts 10 nedēļu laikā + klientei piemērota atlaide.

D Dace 02.08.2011

Arī es pašlaik cīnos ar šo veikalu 21.07.11. pasūtīju barošanas krēsliņu, bet man tik pārliek piegādes datumu, jau pat piemēroja 10 % atlaidi un solījās piegādāt preci, bet nekā. Uz telefona zvaniem neatbild. Ceru, ka ja nesaņemšu savu pasūtīto preci tad vismaz saņemšu atpakaļ samaksāto naudu.

Z Zoja 14.10.2011

Šis ir riktīgs krāpnieku kantoris - viņi iekassē naudiņu, bet preci nepiegādā vispār pat nedomā piegādāt.
Par šo kantori bij sižets Bez Tabu - nesat vienīgie šeit piekrāptie.

A Anna 26.11.2011

У этой канторы много имен !!!: e-baby.lv /baby-shop.lv/1babyshop.lv