www.e-baby.lv - Krāpnieki

Neiepērcieties www.e-baby.lv!
Tas ir riktīgs krāpnieku kantoris. Divus mēnešus atpakaļ pasūtījām preci, kuru vēl arvien neesam saņēmuši. Un naudu atpakaļ arī neviens negrib atdot.

I

E exuss 19.05.2010

man pat neuzskatīja par vajadzīgu atbildētl, apstiprināt saņemto pieteikumu un uz e-pastu neatbildēja

K Kika 24.05.2010

Ievchiks,
ir jāraksta iesniegums uz veikalu un jāatsakās no pasūtījuma, mums tā bija ar citu veikalu xnet.lv samaksājām, bet beigās atteicāmies paši no preces, un rakstījām iesniegumu, tad 14 darba dienu laikā laikam pēc likuma atgriež naudu.

K Kika 24.05.2010

Exuss, var jau piezvanīt pa tel ;) pajautāt.
Regulāri iepērkos interneta veikalos, ir veikali kuri strāda uz e-pastiem, ir kuriem ļoti laba organizācija pa tālruni.

A Arnita 28.05.2010

es ari pasutiju 2 nedelas atpakal preci .status nomainijas it ka prece gatava bet vel jo projam ne ka nav.vienigais labums ka nesamaksaju uzreiz.uz vaniem vini ari neatbils

V ValdaP 02.12.2010

Iepērkos regulāri. Viss vienmēr kārtībā. Ir pasūtītas arī dāvanas kolēģiem. Norunātajā laikā tiek piegādātas kā pārsteigums. Valda P.

F fredis 10.12.2010

Jauks veikals. Tikai pozitīvas atsauksmes. Veikti daudz pirkumi.

Z Zoja 14.10.2011

Šis ir riktīgs krāpnieku kantoris - viņi iekassē naudiņu, bet preci nepiegādā vispār pat nedomā piegādāt.
Par šo kantori bij sižets Bez Tabu - nesat vienīgie šeit piekrāptie.

G Gena 08.11.2011

Da eto takaja kontora i est, u menja znakomie toze zakazali koljasku (dali zalog)prozdali 2 mesjaca, koljasku ne polu4ili i s trudom zabrali dengi.
smisl etoi kontori prostoi -primerno 80% tovara kotorij tam stoit -virtualnij -oni ego ne mogut dostat, a dengi birut u lohov i prokru4ivajut ih, nu a potom otdajut esli o4en nastojat-popugat policijej i t d...

G Gena 08.11.2011

sei4as rabotajut pod novim brendom www.baby-shop.lv eto odno i toze 4to i E-BABY.LV budte ostorozni

A Anna 26.11.2011

У этой канторы много имен !!!: e-baby.lv /baby-shop.lv/1babyshop.lv