www.sudzibas.lv Winterstyle SIA Algas izmaksas kavējumi, neizmaksā visu algu

AtrisinātaWinterstyle SIA - Algas izmaksas kavējumi, neizmaksā visu algu

Laicīgi nemaksā algu. Nostrādāju 5 mēnešus un alga nekad netika laicīgi samaksāta, nepārtraukti bija vairākkārtīgi par to jāatgādina. Uz firmas īpašnieka Jāņa Cikanoviča solījumiem nevar paļauties. Netur doto vārdu, impulsīvs, kliedz. Beidzot darba attiecības algas otro daļu nav samaksājis un, kā izskatās, nemaz negrasās to darīt.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ip2500 30.12.2022

Pēc informācijas ievietošanas sudzibas.lv algas atlikusī daļa tika samaksāta.

I

W Winterstyle Support 02.01.2023

Jāpiebilst, ka radušās "nesaskaņas" jau bija atrisinātas pirms tam, neviens nesēž sudzibas.lv un neseko līdzi vai kāds neizdomā kaut ko ierakstīt. :)

Ar cieņu,
Sanda
SIA Winterstyle

D dainizzzz 07.03.2024

SIA winterstyle varu apliecināt ka vairākkārt jāatgādina ka jāsamaksā par sniegtajiem pakalpojumiem.

W Winterstyle Support 14.03.2024

Labdien! Varbūt nevajag melot, Daini.
Jūs rakstat komentārā, ka vienmēr kavējās apmaksa, ka jāatgādina par rēķina apmaksu utt.
Pievienošu pielikumā izrakstītos rēķinus un maksājumus. 1. rēķins apmaksāts jau nākamajā dienā. Rēķins nr. 2 - 3 dienu laikā (rēķinā norādītajā termiņā).
Viss ievērojot savstarpējo noslēgto līgumu. Kurš nu melo.

D dainizzzz 25.03.2024

Kur jūs redzat vārdu "vienmēr"? Vairākkārt tas nozīmē vairākas reizes nevis vienmēr, pretenzijas ir par rēķinu numur 3. Melo Jānis kurš centās man iestāstīt ka 2024. Gadā no Swedbank uz citadeli nauda vairākas dienas kamēr pārskaitās. Kaut gan tas vienmēr ir sekunžu jautājums.

W Winterstyle Support 25.03.2024

Tāds rēķins nr.3 pat nav, ir rēķins nr. 5, kurš izrakstīts 30.01.2024, apmaksas termiņš 06.02. Apmaksāts 05.02. Viss termiņā. Pievienošu pielikumā. Kurš te melo? Par nepatiesas informācijas sniegšanu un publisku apmelošanu var nākties arī atbildēt.

W Winterstyle Support 25.03.2024

Lūdzu rēķins un apmaksa. Nevajag melot. Sniegsim "rekomendācijas" par jums mūsu sadarbības partneriem.