Winterstyle SIA - Mežizstrāde

Winterstyle SIA sniedzu šai firmai mežizstrādes pakalpojumu, beigās iznāca ievērojami mazāk nozāģēto kubikmetru nekā visās citās cirsmās ko esmu izstrādājis (pieredze man mežā apmēram 8 gadi un 60+ cirsmas izstrādātas), nedomāju ka tā ir sakritība. Uz jautājumu lai pierāda ka tiešām tik maz kubikmetru sanāca Jānim atbilde bija ka viņam nekādu papīru par nodoto materiālu/šķeldu nav utt. Obligāti skaitiet savus nozāģētos kubus ja zāģējiet šai firmai!

D

Komentāri (4)

W Winterstyle Support 14.03.2024

Labdien! Varbūt nevajag melot, Daini.
Jūs rakstat komentārā, ka vienmēr kavējās apmaksa, ka jāatgādina par rēķina apmaksu utt.
Pievienošu pielikumā izrakstītos rēķinus un maksājumus. 1. rēķins apmaksāts jau nākamajā dienā. Rēķins nr. 2 - 3 dienu laikā (rēķinā norādītajā termiņā).
Viss ievērojot savstarpējo noslēgto līgumu.

D dainizzzz 25.03.2024

Ko tad rēķinu numur 3 aizmirsāt pieminēt? Par pirmajiem diviem pretenziju nav,viss tiešām bija laikā apmaksāts. Ar trešo gan viss tik raiti neveicās.

W Winterstyle Support 25.03.2024

Jo tāda rēķina uz mūsu SIA nav. Komentārā ir arī par rēķinu nr.5 viss pievienots.

W Winterstyle Support 25.03.2024

Jo tāda rēķina nr. 3 pat nav. Ir rēķins nr.5. Izrakstīts 30.01.2024 ar apmaksas termiņu 06.02.2024. Apmaksāts 05.02.2024, viss termiņā. Skatīt pielikumu. Nevajag melot. Par publisku apmelošanu un nepatiesas informācijas sniegšanu var nākties atbildēt. Pabrīdināsim mūsu sadarbības partnerus, lai uzmanas no jums.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes